Франківські студентки змагалися за першість у баскетболі

05 лютого 15:00
Переглядів: 119
Баскетбол

В Івано-Франківську триває Чемпіонат студентської баскетбольної ліги серед жіночих команд сезону 2016-2017.

У четвер, 2 лютого, відбулася гра між командами Коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету.

Представник Федерації баскетболу Івано-Франківської області, тренер Сергій Вашкевич наголосив на необхідності проведення таких змагань, бо це сприяє розвитку баскетболу на Прикарпатті.

«Намагаємось залучити до ігор якомога більше молоді. Бачимо, що цей вид спорту розвивається. Президент Федерації баскетболу України планує зробити його видом спорту №1 в країні, тому ми намагаємося цьому сприяти», – прокоментував він.

Захоплена грою Карина Нечваль з КЕПу.

«Ця гра мені цікава, бо вона розвиває дух, командну гру. Коли граєш, ти думаєш, як це краще зробити, думаєш про тих, хто біля тебе. Під час матчу бувають важкі моменти, але загалом це легка гра», – поділилася дівчина.

Такої ж думки Роксолана Параскевич із команди суперниць. Баскетбол – це її хобі.

«Гра виховує характер, додає сили, впевненості. Це гра на логіку, розуміння та співпрацю з дівчатами із команди. Мені вона до душі», – сказала вона.

З рахунком 21:24 перемогла команда дівчат з Медичного коледжу ІФНМУ.

Нагадаємо, учасниками Чемпіонату є 8 команд. Дівчата зараз готуються до студентських фінальних ігор. З кращих гравців сформують команду, яка представлятиме Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: