Франківські тенісисти вдало виступили на змаганнях в Івано-Франківську та Рівному

13 травня 11:30
Переглядів: 130
Теніс

До дня міста й фестивалю ковалів тенісний клуб "Alias" проводив уже традиційний Всеукраїнський турнір I категорії "Iron Cup" . На кортах ДЮСШ "Олімп" змагалися юнаки і дівчата у віці до 12 років. Окрім того, юні тенісисти до 10 років взяли участь у огляді-конкурсі в Рівному.

"Iron Cup" став останнім турніром перед першістю України, що у кінці травня пройде в Одесі, та зібрав кращих тенісистів країни.

У перший день турніру реноме кращих підтвердили коломиянка Яна Данилишин, Анастасія Воробйова з Іллічівська, львів’яни Каріна Чад і Віталій Горовой, хмельничанка Юлія Хмара, тернополяни Катерина Іванюк та Захар Петровський. На етапі чвертьфіналу у хлопців Петровський переміг Сідляренка (м. Хмельницький) – 7:6; 6:3, а Горовой програв Леву Шолошу (м. Львів) – 3:6; 5:7. До них долучилися Артем Джурджа (м. Ужгород), який переміг Маркіяна Костюка (м. Івано-Франківськ) – 6:0; 6:0 та Олексій Калинюк (м. Чернівці) Олександра Млинка (м. Івано-Франківськ) – 6:0; 6:0.

Серед дівчат впевнену гру демонструвала представниця одеської школи тенісу Анастасія Воробйова. У чвертьфіналі вона перемогла представницю Чернівців Елен Граб – 6:4; 6:3, у півфіналі здолала першу сіяну Яну Микитин (м. Трускавець). По нижній частині сітки впевнено просувалась Каріна Чад. У чвертьфіналі вона перемогла Юлію Хмару – 6:0; 4:6; 6:4, а у півфіналі Анастасію Дядченко (м. Тернопіль) – 2:6; 6:3; 6:1.

Автентичні кубки переможців "Iron Cup" вибороли Каріна Чад – у дівчат. Вона перемогла Анастасію Воробйову – 6:2; 6:2 та Захар Петровський – у хлопців. Він здолав у фіналі Артема Джурджу – 6:2; 6:3.

Не менш захоплюючими були змагання у парі. Серед дівчат перемогу святкували пара Дядченко та Граб. Вони виграли у пари Хмара та Чад – 6:0; 6:4. Серед хлопців кращими були Шолош / Петровський. Вони перемогли Калинюка / Джурджу – 6:2; 6:1.

Ще одним важливим турніром для франківців був огляд-конкурс тенісистів у віковій групі до 10 років (фактично першість України у цій віковій групі), що проходив у Рівному. В них взяли участь представники західного регіону України. В цей же час турнір проходив у Київі (центральний регіон), Чорноморську (південний регіон) та Дніпропетровську (східний регіон). Фінальні змагання, згідно регламенту, пройдуть у вересні в столиці України.

Івано-Франківськ на регіональному турнірі представляли юні тенісисти TC "Alias":  А. Кабин, Л. Параскевов, Д. Втерковський, У. Шкутяк, О. Ковальчук, Є. Зеленська. Турнір виявився більш ніж вдалим для франківчан. До чвертьфіналу турніру, а відповідно й до фіналу у Києві, пройшли Д. Втерковський – серед хлопців та Є. Зеленська і О. Ковальчук – серед дівчат. Тенісисти впевнено пройшли груповий турнір, продемонструвавши класну одиночну гру. Ще більшого успіху дівчата досягли у парних змаганнях. У грі за третє місце О.Ковальчук/Є. Зеленська перемогли пару Пуцята/Попович 7:5; 7:5. У неофіційному заліку команд областей наша команда посіла друге місце.

За матеріалами: sport.if.ua