Франківські тхеквондисти пройшли атестацію

23 грудня 11:00
Переглядів: 148
Тхеквондо

Цих вихідних, 19-20 грудня, в Івано-Франківську відбулась чергова атестація учнів Івано-Франківського обласного осередку Всекураїнського Союзу Тхеквон-До.

В атестації взяли участь близько 300 таеквондистів, а приймали її міжнародний інструктор, володар чорного поясу 6 дан Олег Соловей та володар 4-го дану Катерина Соловей.

У перший день екзамен здавали спортсмени рівня білого та жовтого поясу, у другий - від зеленого поясу і вище. Четверо спортсменів успішно здали екзамен на чорний пояс 1 дан, один на 2 дан та четверо -
на 3-й дан.

Зазначимо, що в таеквон-до рівень кваліфікації поділяється на пояси: білий, жовтий, зелений, синій, червоний та чорний, який в свою чергу поділяється на 9 данів. Для отримання того чи іншого поясу і дану є певна програма, яка ускладнюється з кожним поясом. До програми входять формальні вправи (Туль), різноманітні удари ногами та руками, поєдинки (Масогі), спецтехніка (розбивання дощок на висоті), силове розбивання дощок, звільнення від захватів, фізична підготовка і теорія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: