Франківські тхеквондисти привезли нагороди зі Сколе

30 квітня 20:00
Переглядів: 166
Тхеквондо

Днями у м. Сколе Львівської області відбувся Відкритий турнір "Сколівські Бескиди" з тхеквондо ВТФ серед дітей, молодших юнаків, юнаків, старших юнаків та юніорів.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з п'яти команд. Івано-Франківську область представляли 24 тхеквондисти ДЮСШ №3, які займаються під керівництвом старшого тренера Ігора Йосипіва та Володимира Гаврилаша. Франківські спортсмени завоювали 9 золотих, 7 срібних і 7 бронзових медалей, а також вибороли перше загальнокомандне місце.

Командний залік:

I місце - Івано-Франківська ДЮСШ №3

II місце - команда м. Сколе

III місце - команда м. Городок

У франківській команді чемпіонами стали Орест Бориняк, Діана Жолобайло, Оксана Василенко, Олександр Пилипюк, Назар Павлишин, Сергій Черепаха, Іван Зозуля, Максим Гнип та Дмитро Нестеренко.

Наступна поїздка івано-франківських тхеквондистів запланована на Кубок Посла Республіки Корея, який відбудеться 13-15 травня.