Тхеквондо

Минулого тижня у болгарському Велінграді завершились міжнародні тренувальні збори з тхеквондо ВТФ, в яких взяли участь спортсмени з Івано-Франківщини.

Участь у зборах взяли 140 спортсменів з Болгарії, Греції, Сербії, Македонії, Росії, Литви, ОАЕ, Білорусі, Молдови та України. Нашу команду представляли тхеквондисти з Дніпропетровської, Вінницької та Івано-Франківської областей.

Збори пройшли під керівництвом гранд-майстра з Греції Сакіс Ціобаноглу (8 дан) та головного тренера збірної команди ОАЕ майстра Абдули Хатіма (6 дан).

Цей тренувальний збір був одним з етапів підготовки до чемпіонату Європи серед юнаків 2005-2006 р.н. та початком тренувального процесу в 2016 році, тому організатори і вирішили розпочати змагальний рік міжнародним турніром "ІІ-nd Ji Do Kwan Bulgarian International Opening Championship".

Українці посіли на змаганнях перше командне місце. Вдало виступили зокрема і представники Івано-Франківського обласного клубу "Пантера": Анастасія Корсак у ваговій категорії до 53 кг серед жінок здобула 1 місце, а серед юніорок у ваговій до 52 кг - 2 місце; Михайло Корсак (-36 кг) та Арсен Онуфрак (смт. Богородчани) (-27 кг) посіли 3 місце серед юнаків; серед юніорів 3-м став представник Прикарпатського військово-спортивного ліцею (м. Надвірна) Андрій Непеляк (-51 кг). Спортсмени тренуються під керівництвом тренера вищої категорії (3 дан) Олександра Корсака.