Франківськими вулицями пробіглись патріоти

24 серпня 15:23
Переглядів: 285
пробіг

В Івано-Франківську відбувся патріотичний забіг під назвою «Скільки в тобі українця?»

Взяти участь у ньому міг кожен охочий. Але учасник повинен був прийти у вишиванці, чи з іншим елементом української символіки. На забіг зібралось близько сотні учасників. Після невеликої розминки бігуни пробіглись вулицями міста.

Як повідомив співорганізатор Франківського півмарафону Нестор Кукурудз у розмові з коспондентом «Бліц-Інфо», зважаючи на події, які відбуваються в країні всім українцям зараз необхідно показувати свій патріотизм.

«В рамках півмарафону сьогодні ми організували патріотичний забіг до Дня Незалежності і Дня прапора України. Нашою метою є популяризація українського здорового духу, саме тому сьогодні всі у вишиванках. Сьогодні українська нація має показувати те, що ми незламні, і що нас не подолати. Зараз такий час, що нам потрібно згуртовуватись і підтримувати український дух», - зауважив Нестор Кукурудз.

Мешканцям міста така акція припала до душі. Адже, взяти в ній участь прийшли як діти так і їхні батьки. Проте, найбільш активно підтримала патріотичний флешмоб молодь.

«Я долучився до цього флешмобу тому, що підтримую здоровий спосіб життя. Крім того, я вважаю, що зараз необхідна популяризація бігу. Думаю сьогодні всі, хто доєднався до акції проведуть час з користю», - запевнив учасник забігу Іван Зелик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: