Франківський "ІФНТУНГ" - четвертий в Україні

22 квітня 11:30
Переглядів: 274
ІФНТУНГ
Студентська команда Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу зайняла дуже високе четверте підсумкове місце в чемпіонаті України серед ВНЗ по футзалу.

Нажаль, у "Фіналі чотирьох" підопічні Володимира Крижанівського та Ігоря Хробатина не зуміли здолати більш досвідченіших суперників із харківського "ХНУ ім.Каразіна" та київського "НПУ ім. Драгоманова", але сам вихід до вирішального етапу змагань варто сприймати як успіх.

При цьому, в поєдинку за 3 місце фаворитом були кияни. Власне, вони і виправдали очікування уболівальників, перемігши івано-франківців на досвіді. Але у зустрічі трапився момент, коли здавалося що інтризі – бути. На 24 хвилині Іван Легкий скоротив відставання номінальних господарів в рахунку до мінімума (2:3). Враховуючи, що на той час «нафтовики» мали ігрову перевагу і нагоди для взяття воріт, ще один м’яч міг докорінно змінити ситуацію на паркеті. Але ось тут і знадобився досвід гравців «НПУ». Фаренюк та Цапов протягом однієї хвилини як то кажуть вчасно сказали своє вагоме слово – 2:5. Вже після цього івано-франківцям було важко повірити в диво. Втім, ми вітаємо команду Володимира Крижанівського та Ігора Хробатина з цим успіхом – виступом у «Фіналі чотирьох», а команду «НПУ ім. Драгоманова» з першою в історії Студентської ліги «бронзою»!

Фінал, якщо судити по рахунку, навряд чи вийшов бойовим. І дійсно – у другому таймі перевага команди «СумДУ» була вражаюча. Але ми повинні визнати, що до перерви студенти «ХНУ ім. Каразіна» нічим не поступалися господарям паркету. А в деяких моментах гри виглядали дуже добро, постійно навантажуючи воротаря сумчан у рамці дальніми і середніми пострілами. Вирішальним же у зустрічі став відрізок з 23 по 26 хвилини, протягом якого підопічні Пєсоцького перетворили рахунок з 1:0 на 4:0. Від такого нокдауну «каразінци» не змогли відійти, тому поразка і вийшла надто великою. Але все одно дякуємо усім командам за те, що подарували глядачям прекрасне свято футзалу.

Гра за 3 місце

«ІФНТУНГ» (Івано-Франківськ) – «НПУ ім. Драгоманова» (Київ) – 3:8 (1:3)
Голи: 0:1 А.Фаренюк (6). 1:1 Р.Галка (10). 1:2 П.Концеба (17). 1:3 Р.Цапов (19). 2:3 І.Легкий (24). 2:4 А.Фаренюк (26). 2:5 Р.Цапов (26). 3:5 О.Барановський (33). 3:6 Р.Цапов (35). 3:7 М.Литвинов (36). 3:8 А.Мороховець (38).

«ІФНТУНГ»: 12.В.Кучера – 5.О.Барановський, 14.І.Легкий, 4.Р.Галка, 10.В.Крикунов, 15.В.Слободян, 6.А.Кукурудз, 9.В.Ступніцький, 7.Ю.Грона – 1.В.Генсьор. Тренери: Володимир Крижанівський, Ігор Хробатин.
«НПУ ім. Драгоманова»: 1.О.Сухов – 4.І.Горло, 7.Р.Цапов, 8.О.Карбула, 9.А.Фаренюк, 10.М.Мануйленко, 11.М.Литвинов, 14.О.Біляченко, 15.П.Концеба, 17.А.Мороховець. Тренер: Руслан Мішаровський.

Попередження: Ю.Грона (18) – М.Мануйленко (16), А.Мороховець (29), Р.Цапов (35).
Арбітри: Д.Куций (Харків), О.Єлшанський (Суми), Ю.Кондратьєв (Київ).
Спостерігач арбітражу: О.Шабан (Суми).
20 квітня. Суми. Легкоатлетичний манеж «УАБС». 15:00. 500 глядачів

Гра за 1 місце
«ХНУ ім. Каразіна» (Харків) – «СумДУ» (Суми) – 0:6 (0:1)
Голи: 0:1 Д.Ігумнов (13). 0:2 Д.Зеленкевич (23). 0:3 К.Сорока (24). 0:4 Д.Зеленкевич (26). 0:5 Є.Мороз (30). 0:6 А.Бурдюг (37).

«ХНУ ім. Каразіна»: 15.М.Гетьманський, 20.М.Панішев – 3.П.Гаврилов, 4.Є.Кравченко, 2.Д.Мангура, 6.М.Семенов, 7.С.Айвазян, 16.Б.Сорін, 10.Г.Рябцов, 11.Я.Лебідь, 9.С.Малишко, 14.М.Панасенко. Тренер: Віталій Чернишов.
«СумДУ»: 12.Н.Сітнер – 2.С.Бабинін, 4.А.Бурдюг, 5.Є.Мороз, 7.Д.Зеленкевич, 10.М.Мисловський, 13.Р.Зеленський, 14.І.Пустовойт, 11.С.Смоляк, 18.Ш.Абдулаєв, 23.К.Сорока, 24.В.Колесник, 25.Д.Ігумнов, 27.Р.Прощенко. Тренер: Сергій Пєсоцький.

Попередження: Литвинов (26) – Бабинін (18).
Арбітри: Д.Чумак (Харків), А.Фісенко (Суми), Д.Куций (Харків).
Спостерігач арбітражу: С.Стрелецький (Суми).
20 квітня. Суми. Легкоатлетичний манеж «УАБС». 17:00. 800 глядачів