Франківський Півмарафон - реєстрацію відкрито!

17 вересня 09:06
Переглядів: 442
Франківський Півмарафон

Франківський Півмарафон – це унікальна благодійна спортивна подія, що включає в себе 6 дистанцій для дорослих, дітей та навіть собак! Всі виручені кошти будуть витрачені на організацію реабілітації постраждалих в АТО вояків, у розмірі 80% від всієї суми, та допомогу  “Дому Сірка”, у розмірі 20% від зібраних коштів.

Франківський Півмарафон – це спортивна ініціатива з благодійними цілями, яка започаткована ентузіастами Івано-Франківська, що об’єдналися в громадську організацію під назвою “Платформа Корисних Людей”. Ми поставили перед собою високі, але абсолютно досяжні цілі. Ми працюємо для того, щоб поставити Україну “на ноги” через зайняття спортом, а також розвиток підприємництва серед прогресивних мислячих людей.

Наша перша ініціатива – Франківський Півмарафон. Це благодійний забіг, який відбудеться 12 жовтня 2014 року в місті Івано-Франківську. Більше ви зможете дізнатися на сторінках “Про благодійність”, а також перейшовши по посиланням на наші сторінки в соцемережах на сторінці “Контакти”.

Всім, хто чекав цієї чудової новини - реєстрацію на першому благодійному Франківському Півмарафоні офіційно розпочато! Заходьте на http://run.if.ua/zabigi, обирайте серед 6-ти видів забігів та реєструйтеся вже сьогодні. В описі кожного забігу ви знайдете інформацію про маршрут та необхідні речі. Загальна реєстрація завершується 5 жовтня.

Футболку можна замовити за умови реєстрації до 25 вересня. Про новини та організаційні деталі повідомлятимемо на наших сторінках у соцмережах та в листах зареєстрованим учасникам. До зустрічі на Франківському Півмарафоні 12 жовтня!!!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: