Франківський "Тепловик" провів перше тренування

05 липня 10:13
Переглядів: 227
Футбол

У понеділок, 4 липня, на івано-франківському міському центральному стадіоні «Рух» провела своє перше тренування команда, яка планує стартувати в розіграші Кубку України та чемпіонаті серед команд другої ліги сезону 2016/2017рр. Команда буде носити назву міський футбольний клуб «Тепловик» Івано-Франківськ.

На перше тренування команди, що носило більш ознайомчий характер, зібралось 24 гравці, в основному із аматорських команд Івано-Франківської області – «Карпат» Брошнева-Осади, «Оскара», «Гал-Вапно», івано-франківських МФК «Ніки-Івано-Франківськ» та «Тепловика-ДЮСШ-3».

Тренування тривало трішки більше години. Його проводив Володимир Ковалюк, який буде головний тренером новоствореної професіональної команди Івано-Франківська. Йому допомагалиЗеновій Василів та Олег Рипан, останній, до речі, буде тренером з роботи із воротарями команди.

“Враховуючи, що наразі триває процедура атестації нового футбольного клубу нашого міста у футбольних інстанціях Києва, ми вирішили розпочати перегляд потенційних кандидатів до команди, – каже Володимир Ковалюк, головний тренер. – Сьогодні зібратись вперше та  провели  невеличке тренування. На жаль,  з різних обставин, в тому числі через травми, деякі футболістів, яких ми запрошували не змогли прибути.  Сподіваюсь, вони приєднаються до нас найближчим часом.

Сьогоднішнім  тренуванням задоволений,  хлопці, яких ми викликали, залишили приємне враження.  По-маленьку маємо набирати темп, щоб належно підготуватись до нового сезону, старт якого  вже незабаром. Назавтра заплановане вже друге тренування. Плануємо провести його у вигляді спарингу з однією із команд Коломийщини”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: