Франківський тренер з боксу повернувся з навчального турне Європою

14 жовтня 21:11
Переглядів: 380
Бочкур

Нещодавно тренер місцевого бійцівського клубу «Альянс» з боксу Андрій Бочкур провів тренувальне турне Європою.

Спершу спортсмени вирушив до Варшави. Тут тренування проводилось під керівництвом одного з найкращих тренерів Польщі – Kazimierz Wieslaw Szczerba (польський боксер-любитель, призер Олімпійських ігор 1976 і 1980 років., дворазовий чемпіон Польщі).

Після закінчення навчально тренувального збору на олімпійській базі “LEGIA” у Варшаві Бочук відправився у Бельгію, де мав змогу відвідати тренування в “Боксерській Академії”. Наступним кроком була поїздка до спортивного клубу “Boxing Academy ” Arnold Vanderlyde у місті Еindhoven Nederland (Нідердланди ).
“Це був надзвичайно хороший та дуже великий тренер з усмішкою, – розповідає Андрій, – насамперед він бронзовий призер олімпійських ігор 1984 р у Лос-Анджелесі, 1988 р. у Сеулі та 1992 р. у Барселоні до 91 кг, срібний призер чемпіонату світу у 1986 та 1991 роках, та чемпіон Європи 87, 89, 91 року. Для мене це честь бути знайомим з такою людиною”, – пригадує Андрій.

Вирішивши оглянути нову країну, тренер встановив свій власний рекорд, відправившись з бельгійського кордону до міста Ротердам на велосипеді, здолавши маршрут в 90 км і відвідавши багато нових міст та культурних пам’яток.

Наступним спортивним клубом став “Boxing University” при спортивному комплексі Jeugdlang в місті Ulvenhount. Останнім спортивним залом, де Андрій продовжив тренування, стала спортивна школа директора та тренера Wim Dieckmann “Bredase Ring “.

“Для мене це були одні з найкращих тренувань у Європі. Боксери та тренери гостинно прийняли мене у своій школі. Одного разу я провів для усього клубу навчальне тренування та отримав трофейну футболку в подарунок для директора свого спортивного клубу…Тренувався я під керівництвом Peter van Elewouda , Dennie Room , надзвичайно потужного тренера італійця Cristiana Coccia та Jefry. Європейський стиль тренувань дуже сильно відрізнявся від українського, насамперед манерою ведення бою, розминкою, роботою у парах. Бували дні, ми боксували по 19 раундів, здавалось, що уже не хочеш тренуватись, але сила волі та бажання перемоги підтримувало” – розповідає тренер.

Зробивши спортивний паспорт Duthc Boxing Association у рамках проекту “Sparringsavonden op de bar” Андрій провів зустріч з боксером з Словакії та голандцем (йому він поступився та не зміг пройти на турнір у ваговій категорії 81 кг) .

Аби взяти участь у наступному турнірі, Андрію прийшлось скинути 7 кг ваги та заявити себе у вазі 75 кг у класі А на ” Wedstrijdavond Bredase Ring 19 september 2015 “. Суперником став вихованець школи з Roterdam. На змаганнях Андрій “взяв” вагу 74 кг , перемогу та трофей від організаторів змагань.

У наступному році Андрій продовжить навчально тренувальний процес у Європі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: