Франківський університет відзначили за вагомий внесок у розвиток спортивного руху на Прикарпатті

23 грудня 23:00
Переглядів: 130
Нагорода

22 грудня в приміщенні Івано-Франківської ОДА відбулися урочистості з нагоди 15-ої річниці з дня утворення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та нагородження за результатами підбиття підсумків роботи навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з нагоди ювілею отримав від Комітету з фізичного виховання та спорту символічну відзнаку – богиню перемоги Ніку з факелом, а ректора університету академіка Євстахія Крижанівського нагородили Почесною грамотою за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток студентського спорту на Прикарпатті.

ІФНТУНГ має визначене спортивне обличчя. Спортивний комплекс університету включає 5 спортивних залів, 25-метровий плавальний басейн, легкоатлетичний манеж, тренажерний зал, легкоатлетичний стадіон, футбольне поле, 4 спортивних майданчики, сауну, масажний кабінет та кабінет лікарського контролю, працює потужний тренерський склад.

Матеріальна база університету дозволяє спортсменам готуватися до змагань різних рівнів, а усім студентам – займатися різноманітними видами спорту та культивувати здоровий спосіб життя. В університеті регулярно проводяться всеукраїнські та обласні змагання з різних видів спорту

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: