Франківці пробігли марафон у Римі

05 квітня 14:25
Переглядів: 105
марафон

Франківці Володимир Кашевко та Олександр Климкович подолали 42,2 кілометри на Maratona di Roma 2 квітня 2017 року.

“Це був наш перший марафон, вибір міста старту був складний, але враховуючи що бігти свій перший марафон у вічному місті це незабутньо, вибір став очевидним”, – розповів Климкович.

За його словами, 23 Maratona di Roma входить до найпрестижніших марафонів світу, на старт вийшло 16 107 бігунів зі 131 країн світу. Дистанцію в 42км 195м подолали 13 312 бігунів, 14 з України.

З України було 17 спортсменів, в тому числі двоє франківських марафонців-любителів.

“Перші 12км від старту був проливний дощ з грозою, далі погода покращилась, проте з 38км і до фінішу знову почався сильний дощ, а Римський асфальт і бруківка дуже слизькі майже як лід, тому це додавали видовища”, – поділився враженнями Олександр Климкович.

Він зазначив, що марафон біжать не заради якогось місця, а для того щоб його подолати, перебороти себе, це дуже захоплююче і в той же час небезпечне заняття. Для нього дуже важлива правильна підготовка від професіонала, яким став  тренер, майстер спорту Володимир Юрчук.

“На фініші були просто фантастичні відчуття, які словами не можливо описати, а погода зробила марафон ще більш насиченим прекрасними емоціями. Бігти у Вічному місті одне задоволення”, – зауважив Климкович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: