Франківці виступили на львівському турнірі з греплінгу

13 березня 22:14
Переглядів: 494
греплінг

Днями відбувся перший у Львові турнір з греплінгу «Lviv Open 2014». Змагання пройшли в приміщенні соціального центру «Цитадель». 

Співорганізаторами стали соціальний центр «Цитадель» і Львівська обласна федерація джиу-джитсу. На участь в турнірі зареєструвалося більше сотні спортсменів. Змагання відбувалися у двох категоріях — А і Б. Перша для професійних спортсменів, а друга — для новачків та юніорів. Крім того, спортсмени ділилися на вагові категорії: до 61, до 67, до 73, до 79, до 85, до 91 і понад 91 кг. Участь в турнірі брали також дівчата. Через велику кількість учасників, довелося поспіхом облаштовувати додатковий килим для паралельних виступів, та все одно турнір тривав майже 10 годин. На змаганнях нагородили більше 30 чемпіонів і призерів.

Бійці представляли різні клуби та міста України, зокрема Львів, Тернопіль, Рівне, Житомир, Реклинець, Ходорів, Чернівці, Івано-Франківськ, Київ тощо. Участь взяла і команда івано-франківського спортивного клубу «Тигр». Віталій Стасів третє виборов місце в категорії А — для професійних спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: