Франківців запрошують на всеукраїнський турнір з петанку

28 квітня 22:23
Переглядів: 139
петанк

В суботу, 29 квітня, відбудеться перший всеукраїнський турнір з петанку в Івано-Франківську: Shevchenko — if petanque tournament.

Ігри пройдуть на професійних майданчиках в парку імені Шевченка.

Перед іграми відбудеться урочисте відкриття нових майданчиків збудованих спільними силами петанк-клубу «Чугайстер» та обласного підрозділу Федерація петанку України, за кошти небайдужих до петанку людей та за сприяння міської влади.  Після відкриття відбудеться презетація Кубку Галичини з петанку, першим етапом якого і стане турнір Shevchenko. Також на відкритті обласний підрозділ Федерації петанку розкаже плани на сезон та аносує серію обласних турнірів «Велика макітра».

Майданчики для петанку — це ще одна розвага для жителів міста та відвідувачів парку. Правила петанку легкі, а базові навички швидко опановуються. Петанк чи не найсоціальніший вид спорту, адже одночасно можуть грати гравці, різного віку, статі та фізичної підготовки. Гра чудово підходить для сімейного дозвілля та відпочинку на природі. Також на майданчиках проводимуться основні турніри міста, обласні відбори на Чемпіонати України та тренування професійних гравців.

Участь в турнірі можуть взяти усі охочі, навіть, якщо ви ніколи не грали.

Сформуйте команду та приходьте на турнір. Якщо у вас немає куль, повідомте нас будь ласка. Ми постараємося усіх забезпечити кулями.

Формат турніру: триплети(троє в команді), швейцарка+плей-оф.

9:00 — Реєстрація команд

9:30 — Відкриття майданчиків для петанку, презентація Кубку Галичини з петанку, презентація серії турнірів «Велика макітра»

10:00 — Початок

14:00 —

Обід 17:00 —

Нагородження Внесок 60 ₴/з гравця. Обід 60 ₴.

Переможці будуть нагоджені кубками та медалями, а всі учасники отримають перші залікові бали в Кубку Галичини.

Для реєстрації команди, бронювання куль та запитань телефонуйте 098 678-79-33, Іван.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: