Франков: "Не бачу підстав для повернення "Карпатам" знятих очок"

01 травня 21:00
Переглядів: 168
Франков

Член виконкому ФФУ Артем Франков не бачить підстав для повернення львівському клубу турнірних очок, відібраних раніше у "Карпат" за борги перед футболістами. 

"Останнім часом різко розплодилися чутки про те, що львівському клубу повернуть зняті 9 очок, а "натомість закриють їм трансферне вікно". Вважаю, що такий поворот вкрай малоймовірний, якщо взагалі можливий. Апеляційний комітет, можливо, має право прийняти таке рішення, але, на мій погляд, відсутнє головне - нововиявлені обставини! І без того все повторювалося максимально попереджувально.

Судіть самі: перше рішення на користь Богатінова було винесено ще в січні 2014 року, і лише через 8 місяців, після кількох попереджень та штрафів, що не увінчалися успіхом (а саме відшкодуванням заборгованості), вперше були зняті очки. Більше того, клуб як і раніше винен Богатінову - і скільки б ми не міркували про дієвість того чи іншого виду покарання, підстав для перегляду рішення я не бачу.

Можлива реакція конкурентів "Карпат" - фактор, який треба враховувати, але він не настільки значимий. Зрозумійте мене правильно: я можу скільки завгодно любити "Карпати" і чудове місто, яке вони представляють, оцінювати соціальну значимість виступів клубу і т.д., але - які виразні підстави для перегляду покарання?", - зазначив Артем Франков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: