Франція готова прийняти Євробаскет-2015 замість України

06 травня 21:33
Переглядів: 120
євробаскет

Франція оформила заявку на проведення частини матчів чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. Про це пише видання Lequipe.

Французька федерація баскетболу відправила лист до влади з проханням підтримати це рішення. "Це простий лист про наміри без зобов'язань, якщо Україна не зможе організувати турнір", - сказав президент федерації Жан-П'єр Сьюта.

Остаточне рішення з організації Євро-2015 ФІБА повинна прийняти 15 травня. "Через свою політичну і фінансову ситуацію, Україна, яка виграла право провести турнір три роки тому, може бути відсторонена від усього турніру або частини змагання", - зазначають французи.

Нагадаємо, раніше директор Євробаскету-2015 Маркіян Лубківський запропонував перенести термін проведення змагань в Україні на 2017, віддавши право проведення баскетбольної першості Європи у 2015 році іншій країні. Однак, наприкінці березня ФІБА- Європа прийняла попереднє рішення, що чемпіонат Європи залишається в Україні.

Євробаскет-2015 повинен пройти в шести містах України - Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку. Але кількість міст можуть скоротити у разі потреби. Державне фінансування в рамках підготовки чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 році складе 7,057 млрд.грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: