Фрі-файтер Юрій Босий - бронзовий призер чемпіонату світу

28 липня 09:46
Переглядів: 178
сапа фрі файт

Бронзову медаль здобув тернопільський спортсмен Юрій Босий на чемпіонаті світу з фрі-файту. Такі змагання відбулись у Лас-Вегасі (США). Ще один представник Тернопілля Микола Гринчук увійшов до четвірки найкращих фрі-файтерів світу.

Як розповів Микола Гринчук на зустрічі із головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною, що відбулась в приміщенні ОДА, їхніми суперниками були учасники з тридцяти країн світу.

- Нас справді вразив рівень проведення змагань, – сказав атлет. – Після кожної перемоги ми виходили з нашим національним прапором. Тому представляти Україну на світовій арені для нас було великою честю.

Очільник Тернопільщини, спілкуючись зі спортсменами, наголосив, що ці хлопці – справжні патріоти, які створюють позитивний імідж нашої країни на світовій арені.

- Ми популяризуємо заняття фрі-файтом, – зазначив Степан Барна. – Також ми даємо можливість проявитися спортсменам, а водночас формуємо нову плеяду тих, хто може представляти Україну на світовому рівні. Ці хлопці  ведуть так само фронт, але інший, інформаційний. Адже вони показують Україну на весь світ.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що активно підтримують змагання приватні підприємці.

- Я звертаюся до кожного представника бізнесу з проханням взяти під опіку якусь команду чи окремих спортсменів, - зауважив Степан Барна. – Це світова практика. Маємо відходити від стереотипів. Адже краще вкладати кошти в спорт, ніж потім витрачати кошти на лікування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: