Фрі-файтер з Тернополя Юрій Босий – переможець міжнародного турніру WLF у Китаї

21 січня 12:02
Переглядів: 80
Фрі-файт

В китайському місті ЧженЧжоу пройшов професійний міжнародний турнір WLF зі змішаних єдиноборств ММА. Як повідомляє Інтернет-сайт «Fightzone», участь у змаганнях взяли шестеро українських спортсменів, які в результаті принесли у скарбничку країни три перемоги. Серед них відзначився і представник Тернополя - спортсмен клубу «Характерник» Юрій Босий.

Юрій Босий зустрівся з китайським бійцем Лі Гао Янгом. І поєдинок, як інформує «Fightzone», видався складним, оскільки китаєць не хотів вступати у відкритий бій, весь матч вів пасивну боротьбу. Наш спортсмен намагався атакувати і одиночними, і серійно, пробував переводити бій в партер, але головне, за що дісталась перемога нашому бійцю, - це за активність, - наголошують фахівці. Відтак Юрій Босий здобув перемогу за балами.

Всього на турнірі у ЧендЧжоу відбулося 23 поєдинки, а переможцями серед українських спортсменів також стали полтавчанин Антон Пазенко та Василь Янко з Івано-Франківська.

Додамо, що вихованець тернопільського спортивного клубу «Характерник» Юрій Босий став кращим фрі-файтистом 2015 року у рейтингу, який оприлюднила Всеукраїнська федерація фрі-файту і контактних єдиноборств.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: