Футбол був справою його життя. Анонс турніру

27 січня 22:50
Переглядів: 315
мяч
Час пливе невблаганно швидко, наче і непомітно, залишаючи у наших серцях пройдені рубежі, події, спогади і пам’ять…
 
У квітні 2015-го виповниться п'ять років, як немає з нами Івана Михайловича Краснецького, людини, для якої футбол став справою життя і служінню якому Він віддав себе без останку.
 
Іван Краснецький – один із представників «золотого» покоління прикарпатських спартаківців, які принесли гучну славу нашому футболу на рубежі 1960-1970 років минулого століття.
 
Краснецький-тренер також досяг чималих успіхів, підготувавши не один десяток гравців професійних клубів. Добру пам’ять залишив про себе наставник в уболівальників тих міст і містечок, з колективами яких він працював. Саме під його орудою івано-франківське «Прикарпаття» 1991 року вибороло перепустку до вищої ліги чемпіонату незалежної України.
 
На вшанування світлої пам’яті нашого краянина, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Краснецького з 2011 року проводиться футбольний турнір дитячих команд. За головний приз сперечаються 13-тирічні футболісти спеціалізованих спортивних шкіл не лише нашого краю, а з різних регіонів України. Якщо у пілотному проекті брали участь 8 виключно місцевих колективів, то баталії наступних років вже мали статус Всеукраїнських змагань через залучення до них колективів-однолітків наших географічних сусідів із Буковини, Закарпаття та Тернопільщини. На сьогодні кількість команд, котрі спарингуалися, виборюючи нагороди «Меморіалу Івана Краснецького», сягнула 15-ти.
 
Турнір поступово стає подією в спортивному житті Прикарпаття. Дитячі змагання допомагають командам-учасницям належним чином підготуватися до майбутніх обласних та Всеукраїнських змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги. Зокрема, тренери СДЮШОР "Прикарпаття" через призму цих поєдинків мають змогу проводити відбір юних футболістів для навчання у ліцейних класах.
 
23-25 травня 2015 року на малій Батьківщині видатного футболіста та тренера, педагога-новатора І. Краснецького в с. Братківці Тисменицького району та у м. Івано-Франківську проходитимуть матчі 5-го за ліком турніру, присвяченого його пам’яті та названі у його честь. Учасниками «Меморіалу» цьогоріч стануть юні футболісти 2002 року народження.
 
Організатори змагань – колишні партнери і вихованці, друзі, рідні і близькі, шанувальники ігрового та тренерського таланту Івана Краснецького звертаються до Вас із проханням допомогти коштами для проведення дитячих футбольних баталій.


Наші реквізити:
р/р 26004060830626 Івано-Франківський ПАТ КБ Приватбанк
МФО 336677 КОД 25598470
Отримувач: «Обласний благодійний фонд «Прикарпатський футбол». Для «Меморіалу Івана Краснецького-2015»
Контактний телефон: 0342 757514 (СДЮШОР Прикарпаття)


Довідка
Іван Краснецький
народився 18 травня 1945 року в с. Братківці. Ігрове амплуа – воротар. Виступав за команди: «Спартак» Івано-Франківськ, СКА Львів, «Фрунзенець» Суми. Понад два десятиліття плідно працював з юними футболістами. Закінчив Вищу школу тренерів у Москві. Очолював низку професійних клубів – «Закарпаття» Ужгород, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Верес» Рівне, СК «Миколаїв» та ін., а також аматорські колективи Перегінського, Надвірної, Богородчан, Ямниці…

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Помер 24 квітня 2010 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: