Футбол був справою його життя

21 квітня 10:15
Переглядів: 265
Гол

Час пливе невблаганно швидко, наче і неаомітно, залишаючи у наших серцях пройдені рубежі, події, спогади і пам’ять…

У квітні 2014-го виповниться чотири роки, як немає з нами Івана Михайловича Краснецького, людини, для якої футбол став справою життя і служінню якому Він віддав себе без останку.

Іван Краснецький – один із представників «золотого» покоління прикарпатських спартаківців, які принесли гучну славу нашому футболу на рубежі 1960-1970 років минулого століття.

Краснецький-тренер також досяг чималих успіхів, підготувавши не один десяток гравців професійних клубів. Добру пам’ять залишив про себе наставник в уболівальників тих міст і містечок, з колективами яких він працював. Саме під його орудою івано-франківське «Прикарпаття» 1991 року вибороло перепустку до вищої ліги чемпіонату незалежної України.

На вшанування світлої пам’яті нашого краянина, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Івана Краснецького з 2011 року проводиться футбольний  турнір дитячих команд. За головний приз сперечаються 13-тирічні футболісти спеціалізованих спортивних шкіл не лише нашого краю, а з різних регіонів України. Якщо у пілотному проекті брали участь 8 виключно місцевих колективів, то баталії двох наступних років вже мали статус Всеукраїнських змагань через залучення до них колективів-однолітків наших географічних сусідів із Буковини, Закарпаття та Тернопільщини. На сьогодні кількість команд, котрі спарингуалися, виборюючи нагороди «Меморіалу Івана Краснецького», сягнула 12-ти.

Турнір поступово стає подією в спортивному житті Прикарпаття. Нові дитячі змагання допомагають командам-учасницям належним чином підготуватися до майбутніх обласних та Всеукраїнських змагань Дитячо-юнацької футбольної ліги. Зокрема, тренери СДЮШОР Прикарпаття через призму цих поєдинків мають хмогу проводити відбір юних футболістів для навчання у ліцейних класах.

15-17 травня 2014 року на малій Батьківщині видатного футболіста та тренера, педагога-новатора І. Краснецького в с. Братківці Тисменицького району та у м. Івано-Франківську проходитимуть матчі 4-го за ліком турніру, присвяченого його пам’яті та названі у його честь. Учасниками «Меморіалу» цьогоріч стануть юні футболісти 2001 року народження.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: