Футбол повертається на стадіон "Рух"

26 квітня 22:15
Переглядів: 227
рух

Концерти зірок естради, обласний конгрес свідків Єгови - далеко не ті заходи, які повинні проводитися на головному стадіоні нашої області (ну який маємо, такий маємо) МЦС "Рух". Після тривалої паузи (якщо не враховувати фінал кубка м.Івано-Франківська та поєдинки ДЮФЛ) на "Рух" повертається футбол. Реформована команда "Ніка-Івано-Франківськ" на цьому стадіоні з багатою істоією проводитиме свої домашні матчі обласного чемпіонату. Перший з них - вже завтра.

"Ніка-Івано-Франківськ" - "Нафтовик" (Долина)

Івано-Франківськ, стадіон "Рух", 14:00 (юнаки), 16:00 (дорослі)
Чемпіонат області. Перша ліга. 1 тур

Арбітр: Музика Олег (Рогатин)
Асистенти: Дяченко М., Заровецький В.
4-й арбітр: Гронський В.
Спостерігач арбітражу: Шекета М.

Дуже непросте міжсезоння пережили обидві команди. "Ніка-Івано-Франківськ" практично повністю сформована із гравців, які в попередньому сезоні захищали кольори яремчанських "Карпат". І робили це, до слова, досить таки успішно. Тепер Володимир Ковалюк зможе продовжити свою роботу в Івано-Франківську. Варто відзначити, що "Ніка-Івано-Франківськ" дуже молода команда, укомплектована із вихованців івано-франківського футболу. Найстаршим в цьому колективі є Михайло Чопик, якому лише 27 років.

Долинський "Нафтовик" взагалі цієї зими опинився на межі зникнення. Та завдяки надзвичайно активній позиції власних фанатів команді вдалося знайти фінансування та зберегти прописку в першій обласній лізі. Така робота "Бойків" має стати прикладом для всіх. Долиняни показали, що "Нафтовик" - це символ краю, який не має права на зникнення. Команда проводить планомірну підготовку до нового сезону. Напевно, найбільшою зміною стало те, що Степан Штень (багаторічний тренер "Нафтовика", можна навіть сказати - "людина-команда") вже не керуватиме діями футболістів в цьому сезоні. Нову сторінку в своїй історії команда розпочинатиме на чолі із іншим висококваліфікованих фахівцем - Віктором Поптаничем. Щодо складу "Нафтовика", то варто відзначити, що команду залишили ряд провідних виконавців. Хто їх замінить? Давайте дочекаємося офіційної заявки.

До слова, долинський "Нафтовик" провів черговий контрольний поєдинок із сусідами з Болехова. Гра завершилась "сухою" нічиєю - 0:0.
Враховуючи те, що в Івано-Франківську практично відсутній футбол, саме зараз жителям міста варто взяти приклад із долинян та підтримати команду, яка, схоже, в 2014 році буде флагманом футболу обласного центра. Прийдіть на стадіон та покажіть, що футбол в Івано_Франківську потрібний.

 Місце зустрічі - стадіон "Рух", 27 квітня (неділя), починаючи з 14:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: