Футбол. Турнір, що претендує стати традицією

12 лютого 21:14
Переглядів: 128
футбол

8 та 9 лютого с.Котів стало місцем проведення другого зимового турніру з футболу на призи Бережанського ВЗГ "Агрокультура Тернопіль", який спільно організували та провели Котівська сільська рада, головний спонсор турніру — ВЗГ "Агрокультура Тернопіль", Бережанська районна федерація футболу та Бережанський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

В змаганнях взяло участь 8 сільських колективів, на території яких Бережанське ВЗГ "Агрокультура Тернопіль" орендує землю. Квартет групи "А" склали команди з Котова, Божикова, Тростянця і Мечищіва, квартет групи "В" — команди з Куропатник, Саранчук, Рибник і Літятина. За результатами групового етапу з групи "А" боротьбу за найвищі місця продовжили сільські футбольні колективи з Котова та Божикова, а з групи "В" — з Куропатник та Саранчук.

У першому півфінальному матчі Куропатники перемогли 2:1 Божиків. Сусіди-суперники з Котова та Саранчук - в іншій півфінальній парі – на двох забили аж 7 м’ячів, але більшість з них (шість) влетіла у ворота команди з Саранчук.

Знову зливу забитих м’ячів побачили глядачі в матчі за участю команди з Саранчук, яка змагалась за третє місце з хлопцями з Божикова. І знову шість м’ячів пропустили Саранчуки, підсолодивши гірку пілюлю поразки голом престижу.

А фінальний матч турніру звів двох непримиримих суперників — Котів та Куропатники. Активні дії двох команд засвідчили більший відсоток реалізації з боку гостей з Куропатник, які тричі вразили ворота господарів турніру, залишивши свої на замку.

Усі учасники турніру отримали від спонсора по футбольному м’ячу та грамоти за участь в турнірі від голови Котівської сільської ради. Найкращим гравцем турніру визнано Тараса Семенця з Котова. Кращим воротарем став Микола Пирог з Куропатник. Найбільше автографів у воротах суперників залишив і звання кращого бомбардира отримав Ігор Тригуба з Божикова. Усі номінанти в окремих категоріях нагороджені грамотами та грошовими призами.

Команди-призери (Котів та Божиків) та переможець турніру (Куропатники) отримали кубки.

Як кажуть в народі, один раз — випадковість, два — закономірність… А три — і цього б дуже хотілося, це традиція. Дуже сподіваємося, що саме традицією (приємною, очікуваною) стане турнір в Котові, й інші голови сільських рад візьмуть за приклад починання голови Котівської сільради Івана Осадци, який розуміє, що молодь – майбутнє села та держави — потребує уваги, а спорт на селі — неодмінна складова культурного й соціального життя громади.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: