Футбол в Тернопільській області буде!

28 січня 17:00
Переглядів: 377
ТОФФ

27 січня 2016 року в ОДА за ініціативи Тернопільської обласної Федерації футболу, підтримки департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, керівництва ОДА і обласної ради проведено нараду з питань підтримки тарозвитку аматорського, дитячо – юнацького, та масового футболу області.

ТОФФ вдячна керівникам області, департаменту, керівникам більшості районів за розуміння та підтримку.

На  нараді розглядались питання  організації змагань на призи клубу  Шкіряний м’яч”, ДЮФЛ Тернопільщини, проведення обласних та районних чемпіонатів, підтримки жіночого та ветеранського футболу. Не обійшлося і без питання по наших професійних командах.

Найбільше запитань було  адресовано керівництву про стан фінансування всіх гілок футболу.

На жаль, в обласному бюджеті на 2016 рік не передбачені видатки на фінансування програми розвитку футболу в Тернопільській області на 2015 – 2020 роки.

Хоча, ми  будемо зі своєї сторони робити все, щоб в подальшому за підтримки голови обласної ради В.В.Овчарука переконати депутатів обласної ради в необхідності врахувати виділення коштів на підтримку футболу в області.

Розраховуємо і на розуміння та підтримку депутатів районних рад та об’єднаних територіальних громад.

Ще раз наголошуємо, що Федерація футболу області та федерації районів прекрасно розуміємо, що в області є інші проблеми і в освіті, охороні здоров’я,в економіці  крім футболуале якщо ми всі разом не будемо прикладати зусиль для підтримки спорту і футболу зокрема ,то будемо шукати гроші на інсулін та інші медикаменти.

Гостро стояло питання і підтримки в належному стані матеріальної бази - стадіонів та футбольних майданчиків.

Говорилось і про те, що недопустимим є те, що зробили у місті Зборові. Чверть футбольного поля обгородили та залили  на ньому каток. Ми вважаємо, що це приведе до знищення газону і навесні будуть шукати багато коштів для його відновлення. Хоча  голова Зборівської РДА І.Б. Яворський у своєму виступі переконував , що він краще знає, що робить, і підприємець, який залив цей каток,  пообіцяв, що якщо знищить футбольний газон то сам його і відремонтує...

Фахівці цієї справи говорять протилежне. Тут же і пан Яворський ствердив, що йому краще проводити Кубок Голови РДА, ніж приймати участь в обласному чемпіонаті.

Ми вважаємо, що зборівчани думають інакше!

Одним із розглянутих питань було питання будівництва в м. Тернополі  футбольного стадіону зі штучним покриттям, яке виділить нам Федерація футболу України.

Керівники області запевнили, що знайдуть кошти для будівництва основи під штучну траву!

Футбол в Тернопільській області буде!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: