Футболіст Геліоса: "Гравці тернопільської "Ниви" постійно нас провокували"

15 травня 20:43
Переглядів: 96
мяч

Захисник Геліоса поділився враженнями від незавершеного матчу з тернопільською Нивою, і розповів про момент в компенсований час гри, коли у ворота гостей був призначений 11-метровий, який у результаті виконаний так і не був.

— Я вперше в своїй кар'єрі зіткнувся з ситуацією, коли команда суперників пішла з поля, — зізнався Ігор Луценко. — Погоджуся з тим, що гра була дуже нервовою. В основному, з незрозумілих мені причин обстановку на полі буквально з перших хвилин матчу загострювали гравці з Тернополя. Вони майже в кожному моменті нас провокували, постійно чимось були незадоволені і пред'являли якісь претензії арбітру. Якось ще можна було зрозуміти, якби вони були незадоволені якимось окремим рішенням рефері, але вони виявляли своє невдоволення з першої ж хвилини матчу і до останньої. Мені важко зрозуміти, чому вони на кожен свисток арбітра реагували з претензіями. Виходячи з такої поведінки гостей, гра була непростою, в першу чергу, в психологічному плані. Складно весь матч знаходиться в такій напруженій обстановці, коли для цього немає ніяких підстав.

— У компенсований час гри саме на тобі сфолили у штрафному Ниви, після чого був призначений 11-метровий. Як все виглядало зсередини?

— Євген Пічкур добре пройшов зліва і прострілив. Його передачу заблокували, і м'яч опинився переді мною. Я пробив, але удар захисниками так само був заблокований, і м'яч знову опинився у мене. Я тут же спробував підробити його собі під удар і проштовхнув вперед. Гравець Ниви хотів м'яч у мене вибити, але я його трохи випередив, і удар прийшовся прямо в ногу.

— Як зараз стан гомілки, що прийняла на себе удар?

— Гомілка болить, але, впевнений, обов'язково заживе. Хто б і що б не говорив з приводу даного епізоду, але пенальті там був однозначно. Футболіст Ниви навіть близько не зіграв у м'яч, а потрапив мені в ногу. Слід від шипів його бутс це найкраще доводить.

— 11-метровий виконаний не був, і матч був перерваний за рахунку 1:1. А який результат гри, по-твоєму, можна назвати закономірним і справедливим?

— З моєї точки зору — ми заслужили перемогу. Ми більше контролювали хід гри, частіше володіли м'ячем, створили ряд хороших моментів для взяття воріт Ниви, але їх не використали і, виходить, самі довели поєдинок до такої нервової кінцівки. Щодо гостей з Тернополя, то вони переважно оборонялися і тільки контратакували. Так, моменти у них були, але на порядок менше, ніж у нас, і вони не були такими гострими. Так що, виграти ми повинні були по праву.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: