Футболістки Івано-Франківська найсильніші в області

10 квітня 17:00
Переглядів: 115
Футбол

Вчора у славному місті Галичі завершились змагання юних футболісток в залік V Спортивних ігор школярів області з футболу серед дівчат 1999 р.н і молодших. Галицька земля гостинно зустріла вісім команд районів та міст нашого краю. У перший день команди долею жеребу було розбито на дві підгрупи, в яких виборювали місця для участі у фіналі. 

Група "А" команди: Галицького, Городенківського, Коломийського та Косівського районів.

Група "В" команди: Тисменицького, Калуського, Богородчанського районів та міста Івано-Франківська.

У групі "В" явний фаворит змагань, збірна команда обласного центру, здобувши три перемоги, вийшла без будь-яких проблем у фінал, а другими стали футболістки Богородчанського району.

Набагато напруженіша була боротьба у групі "А", де після трьох матчів дві команди набрали однакову кількість очок -  по 7. 

Таким чином коломийські футболістки, що перемогли господарок, вийшли у фінал, а дічата з Городенківщини отримала право поборотись за п'єдестал пошани. 

Першими вийшли на поле футболістки Богородчанського та Городенківського районів. Забивши по одному мячу в кожному таймі дівчата з Городенки завоювали бронзові медалі.

Ну а переможцями без всяких несподіванок стали дівчата з Івано-Франківська, забивши 5 мячів у першому таймі та спокійно довівши гру до перемоги.

На базі команди переможниці буде сформована збірна області, що буде виборювати путівку у фінал в Чернівцях уже в найближчий час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: