Футболісти "Дніпра" відвідали боксерську школу Андрія Котельника

27 червня 15:30
Переглядів: 1229
котельник

Футболісти та тренерський штаб дніпропетровського «Дніпра» відвідали боксерську школу Андрія Котельника.

В гості до уславленого боксера приїхав головний тренер Мирон Маркевич, його помічник Володимир Єзерський, а також футболісти Джаба Канкава, Сергій Політило, Валерій Федорчук, Артем Федецький, Олександр Кобахідзе та капітан команди Руслан Ротань.

Найзірковіший футболіст «Дніпра» Євген Коноплянка на захід не приїхав, залишившись відпочивати у готелі.

Головний тренер команди Мирон Маркевич познайомив дітей з футболістами, після чого гравці «Дніпра» охоче роздавали автографи вихованцям школи  Котельника та провели фотосесію.

Шквал емоцій в усіх присутніх викликала поява в ринзі півзахисника команди Джаби Канкави. Проти нього стояти на лапах львівському боксеру Роману Джуману було непросто. Усі фахівці цього виду спорту, а також головний тренер команди Мирон Маркевич і капітан команди Руслан Ротань відмітили високу майстерність Канкави у боксі.

«Канкава не тільки футболіст, а ще й боксер і рятувальник людських життів (Канкава врятував життя футболісту «Динамо» Олегові Гусєву), - жартома каже гравець команди Артем Федецький. –  Знаю, що у Дніпропетровську він стояв у спарингах з кандидатами у майстри спорту у здобував перемоги. У мене були думки вийти на ринг і спробувати свої сили, однак після Канкави мені було б стидно (сміється). Вважаю, зустріч у школі Котельника вийшла цікавою, приємною і веселою. Під час зборів це нам додає позитивного настрою».

На завершення заходу футболісти та тренера «Дніпра» відвідали музей слави Андрія Котельника, де переглянули фільм про знаменитого боксера Львівщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: