Футболісти і тренери "Карпат" провели вечірку разом з фанатами

07 грудня 16:15
Переглядів: 139
Карпати

Після матчу проти «Шахтаря» львівські «Карпати», перед тим як вирушити додому, провели вечірку зі своїми фанатами у спортивно-інформаційному центрі «Парі Матч» в Одесі. Нагадаємо, що компанія «Парі Матч» є титульним спонсором ФК «Карпати», тому за сприяння керівництва, така зустріч відбулася у затишному місці і в приємній атмосфері. 

До місця зустрічі завітали ледь не всі фанати, які підтримували команду на гостьовому секторі одеського стадіону. У повному складі завітали на вечірку і футболісти, які хоч і були втомленими від гри та розчаровані від результату, але все ж від зустрічі з уболівальниками не відмовилися. Цікаво, що окрім групи вже досвідчених фанатів, які мають за плечима не один десяток виїздів, до Одеси приїхав і 8-річний Володя Бобенчик – наймолодший фанат, який намагається не пропускати жодного поєдинку своєї улюбленої команди. Саме він став переможцем інтелектуального батлу із фанатом Олександром. Зокрема, Володя правильно відповів на запитання про найвищого гравця в команді (Андрій Гітченко), власника 30-го номера (Олег Мозіль), мешканця Сихівського масиву (Василь Кравець), а також назвав більше карпатівців, які є родом із Рівненщини (Олег Голодюк, Амбросій Чачуа, Дмитро Кльоц та Михайло Сергійчук). За такі непересічні знання, Володя отримав новенький карпатівський шалик та подарунковий набір від «Парі Матч». 

На початку зустрічі, усіх присутніх привітав директор по зв’язках з громадськістю «Парі Матч» Вадим Місюра, а також головний тренер «левів» Ігор Йовічевіч. Не обійшлося і без розмов на серйозні теми, які, звісно ж, цікавили фанатів. Самі ж ультрас пообіцяли завжди і всюди підтримувати команду, а кожен футболіст висловив щиру подяку фанам за те, що вони ніколи не залишають їх без підтримки. 

Година минула непомітно – карпатівці попрощалися з фанами і вирушили до Львова, а самі уболівальники залишилися в спортивно-інформаційному центрі «Парі Матч», де гостинні організатори приготували для них велику кількість смачних закусок та напоїв. Поспішати фанам було нікуди – до потягів залишалося ще чимало часу...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: