Футболісти "Карпат" прийшли до Академії футболу ФК "Карпати" на тренування 9-го та 11-го класів

19 листопада 23:35
Переглядів: 326
мартинюк

Різноманіття в футболі вітається не лише уболівальниками, але й тренерами. Але чи можна урізноманітнити тренування, особливо юнацьке? Як виявилося, можна і багато для цього не треба. Воротар команди Олександр Ільющенков та хавбек Ярослав Мартинюк прийшли до Академії футболу ФК «Карпати» на тренування 9-го та 11-го класів. 

Олександр Ільющенков допомагав Тарасу Павлішу та Андрію Дулібському тренувати одинадцятикласників до чергових матчів чемпіонату ДЮФЛ. Натомість Ярослав Мартинюк працював разом з Ярославом Дмитрасевичем та Олександром Чижевським з 9-класниками Академії. 

Безперечно, дітям було приємно займатися поруч з досвідченими гравцями. До слова, Ярослав Мартинюк є вихованцем клубної Академії і пройшов усі щаблі – від чемпіонату ДЮФЛ до першої команди, тож юнаки мали з кого брати приклад.

Невдовзі такі ж приємні несподіванки чекають і на інші вікові групи СДЮСШОР «Карпат» та Академії футболу ФК «Карпати». Уже чимало гравців «зелено-білих» з радістю погодилися взяти участь в таких проектах і потренуватися з дітьми.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: