Футболісти Львівського державного університету фізичної культури перемогли "Львівську політехніку"

29 жовтня 09:45
Переглядів: 137
ЛДУФК футбол

У матчі третього туру футбольного турніру Універсіади Львівщини 2015 року команда Львівського державного університету фізичної культури приймала чинних чемпіонів, суперників з Національного університету «Львівська політехніка». Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася вольовою перемогою підопічних Олега Колобича з рахунком 4:1.

ЛДУФК (Львів) – НУ «Львівська політехніка» (Львів) – 4:1 (2:1)
26 жовтня. Початок – 14:30. Львів. Сонячно. +10°С. 200 глядачів.

Арбітр – Ярослав Біць (Львів).
Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Анастасія Янтуріна (обидвоє – Львів).

ЛДУФК: Мозіль, Вільчинський, Грось, Маркович, Михайловський (Матушевський, 80), Ілюк (Полюганич, 46), Савошко (Толочко, 69), Завійський, Богач (Шандра, 46),

Гладкий (Бабій, 59), Диня.
Головний тренер – Олег Колобич.
Тренери – Олександр Огерчук, Ігор Карпа, Богдан Харкавий.

Голи: 0:1– Савуляк (15), 1:1 – Богач (16), 2:1 – Тарас Завійський (31, пенальті), 3:1 – Гладкий (49, пенальті), 4:1 – Бабій (83).

Попередження: Богач, Ілюк, Толочко – Морекишка.

Перші 15 хвилин команди діяли обережно, немов приглядаючись один до одного. При цьому слід зазначити, що м’ячем більше володіли «політехи», які зрешто і відкрили рахунок матчу. Сталося це на 15-й хвилині гри після подачі кутового. Савуляк виграв другий поверх, зігравши на випередження і головою скерував круглого до сітки воріт Мозіля, який на виході не дістався до м’яча – 0:1.

Подібного дебюту «інфізівці» відверто не очікували, але пропущений м’яч, як засвідчив подальший розвиток подій, пішов їм на користь. Підопічні Олега Колобича немов прокинулися і вже за хвилину провели результативну атаку, відновивши рівновагу в рахунку. До голу у відповідь призвела атака правим крилом наступу, яка завершилася фланговим прострілом і Богач в дотик довершив зусилля партнерів – 1:1.

Забитий м’яч додав господарям наснаги й вони продовжували нарощувати тиск на ворота суперника упродовж наступних 15-ти хвилин і зрештою забили другий гол. На 31-й хвилині Гладкий увірвався в карну зону, прокинув шкіряну сферу повз воротаря «політехів» Морекишку, але пробити по пустих воротах не зміг – голкіпер звалив нападника на газон і арбітр зустрічі Ярослав Біць без вагань призначив пенальті. Завійський суддівський виров виконав бездоганно: пробив у лівий від воротаря кут, без жодних шансів на порятунок – 2:1.

У перерві тренери ЛДУФК провели дві заміни – на поле вийшли в опорну зону Шандра та Полюганич, який діяв на фланзі. Забігаючи наперед скажемо, що обидва гравці підсилили гру команди і це в підсумку позначилося як на грі, так і на кінцевому результаті.

Другий тайм активніше розпочали «інфізівці» і вже на 49-й хвилині рахунок збільшився до 3:1 на їхню користь. Причому третій м’яч, як і другий, було забито з пенальті. Цього разу захисник «політехів» руками звалив на газон правого оборонця «інфізівців» Марковича, який усю гру частенько підключався по своєму флангу до атак і не раз загострював ситуацію поблизу волоідінь Морекишки. Другий пенальті взявся виконувати Гладкий. На відміну від Завійського, він пробив у правий від голкіпера кут воріт, але з тим самим успіхом: за мить круглий затріпотів у сітці.

Зробивши собі цілком комфортну перевагу в рахунку у два забиті м’ячі, підопічні Олега Колобича впевнено контролювали гру до самого фінального свистка, не один раз змушуючи оборону та голкіпера суперника діяти з максимальним навантаженням, тож гольових моментів у господарів поля вистачало. Один Полюганич, який яскраво «фестивалив» на лівому фланзі, мав три прекрасних нагоди забити, але кожен раз пробивав повз каркас воріт.

І все ж Морекишці довелося ще одного разу діставати м’яча із сітки своїх воріт. На 83-й хвилині після передачі з лівого флангу атаки Бабій на передній стійці випередив захисників і ударом головою встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1 на користь ЛДУФК.

Додамо, що вже у четвер, 29-го жовтня, команда ЛДУФК зіграє свій наступний поєдинок. На полі стадіону СКІФ вона прийматиме суперників з Львівського Національного університету імені Івана Франка. Гра розпочнеться о 14:00.