Футболісти "Шахтаря" пояснили причини своєї втечі

22 липня 14:16
Переглядів: 167
шахтар

Бразильські легіонери футбольного клубу "Шахтар" АлексТейшейра, ДугласКоста і Дентіньйо пояснили причини своєї втечі.

За словами футболістів, на їх рішення не впливали треті особи і не повертатися до Донецька вони вирішили виключно через обстановку в регіоні.

"Я просто хочу, щоб ви зрозуміли, що я маю намір працювати, я хочу грати. Я сподіваюся, що клуб зрозуміє наше рішення. Ви б відправили свою дитину в цей час в той регіон?", - розповів Дентіньо в інтерв‘ю виданню GloboEsporte.

"Ми боїмося повертатися в регіон, де йдуть бойові дії. Єдине, що мене зараз хвилює - безпека моєї сім'ї. Я поважаю рішення тих гравців, які вирішили продовжити виступи в Україні. Аеропорт у Донецьку зараз закритий. Спочатку нам сказали, що будемо жити в Харкові, але потім повідомили, що в Києві. У клубі немає ніякої визначеності .. ми не знаємо, куди їхати нашим сім'ям", - заявив Алекс Тейшейра.

Водночас, Дуглас Коста заявив, що готовий підтримувати форму в будь-якому регіоні, де немає конфлікту і повернутися в клуб після закінчення військової ситуації.

Раніше тренер "Шахтаря" Мірча Луческу заявив, що на рішення бразильців не повертатися зі зборів вплинув "агент-мафіозі", який вирішив таким чином заробити грошей. Однак самі футболісти заперечують це і стверджують, що радилися лише із членами своїх родин.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що шість гравців "Шахтаря" - Алекс Тейшейра, Дентіньо, Дуглас Коста, Ісмаїлі і Факундо Феррейра – відмовилися повертатися до України із зборів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: