Футбольна команда з Грабіців за крок до чемпіонства

25 вересня 17:03
Переглядів: 231
Гол

Діючі чемпіони Тернопільського району з футболу команда з Грабівців добре вивчили свої минулорічні помилки і в цьому сезоні стараються вже їх не допускати. Команда під керівництвом Миколи Дороша, хоч натяжно, але все ж штампує перемогу за перемогою, все більш відриваючись від свого переслідувача з Плотичі. І після втрат очок останніми за три тури до фінішу на рахунку футболістів з Грабівців вже 50 залікових балів, у колективу з Плотичі в активі 41 турнірне очко і гра в запасі. Та й волею календаря в останньому турі ці дві команди будуть зустрічатися між собою.

Дещо несподівано затормозив ще один учасник минулорічного «золотого матчу» - команда з Дубівців. Після кількох поразок поспіль команді вже треба боротися тільки за бронзові медалі чемпіонату. А становище тут таке: В. Гаї -34 очки, Дубівці -32, В Бірки – 31, Товстолуг - 30 залікових балів. Ну а внизу турнірної таблиці скоріш за все вже виявився другий невдаха першості. Колектив з Мишковичів вже значно відстав від своїх конкурентів, а третя команда, яка покине першу лігу буде виявлена в боротьбі між командами з Шляхтинців  (22 очки), Дичкова (21 пункт) і Івачева (16 балів). Зараз наводимо результати двох останніх турів: Гаї Шевченківські -  Шляхтинці  0:3 (-:+), Грабівці  - Дичків 3:2, В. Гаї  - Дубівці  3:1, В. Бірки -  В.Березовиця  8:1, Мишковичі - Івачів 1:3, Товстолуг -  Гаї Шевченківські  3:0 (+:-), Шляхтинці -  Плотича 1:1, Дичків - В.Гаї 0:0, Дубівці -  Грабівці  2:3, В.Березовиця -  Мишковичі  3:2.

В другій лізі в групах «А» і «Б» вже стали відомі колективи, які здобули право в наступному сезоні грати в вищому дивізіоні. Після річної перерви туди повернулися команди з Озерної і Білої, з чим ми їх і вітаємо. Зустрічі в цих групах принесли такі результати: група «А» - Озерна -  Забойки  3:0 (+:-), Довжанка -  Домаморич  0:1, Козлів - Підгороднє 1:1, Кутківці - Ігровиця 8:1, Пронятин - Цебрів 1:5, Озерна - Довжанка  4:1, Забойки - Підгороднє 1:0, Козлів - Ігровиця 3:1, Кутківці - Цебрів  3:1, група «Б» - Лозова - Романівка 0:0, М. Ходачків – «Динамо» 3:4, Біла -  Жовтневе 5:2, Стегниківці - Смиківці 6:0, Гаї Шевченківські-2 - Байківці 3:3, «Динамо» - Лозова 2:2, Романівка - М. Ходачків 4:2, Смиківці - Біла 4:3, Жовтневе - Гаї Шевченківські-2  2:2.

Ну а в групі «В» напруга буде тривати ще три тури. Після матчів двох останніх турів, які принесли такі результати: Петрики - В.Лука 1:3, Грабівці-2 – Товстолуг-2 1:5, Острів - Лучка 4:0, Прошова - Плотича-2 3:0 (+:-), В. Глибочок – Білоскірка 5:2, В. Березовиця-2 - Баворів 0:3 (-:+), Петрики - Грабівці-2 4:2, В. Лука - Баворів 3:0 (+:-), Острів -  В. Глибочок 1:1, ВБерезовиця-2 - Плотича-2 0:3 (-:+), Прошова – Товстолуг-2 3:2, Лучка – Білоскірка 0:8, чотири колективи з В. Луки (42 очки), Прошової, Острова (по 41 пункту) і В. Глибочка (40 балів) продовжують вперту боротьбу за єдину путівку в першу лігу. І в наступному турі тут відбудуться два принципових поєдинки: команда з Острова прийматиме футболістів з Прошової,  а представники з В. Луки – колектив з В.Глибочка. Ну а в останньому турі поміряються силою  футболісти з Острова і В. Луки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: