Футбольні перегони Прикарпаття. Городенківщина у двох вимірах

01 листопада 18:00
Переглядів: 307
Городенківщина

За два тури до закінчення чемпіонату Городенківщини боротьба за перше місце була загострена до краю.

Тепер уже чемпіон ФК “Рашків” мав 54 очки (різниця м’ячів – 50-22), а його переслідувачі -“Скали” Чортовець (83-45) і торішній чемпіон “Колос” Чернятин (60-25) – відставали від нього рівно на відстані однієї перемоги. Причому, її могли здобути саме «Скали», котрі приймали в передостанньому турі вдома головного конкурента. Тож уявляєте, якби чортовецька команда скористалася своїм шансом, до фінішу з однаковими здобутками підійшли б одразу три (!) команди. Ото були б потрійні «золоті матчі»!

Але небувале не сталося. В чи не головному топ-матчі сезону Рашків вирвав перемогу в Чортівця (3:2), а відтак і загалом дограв до «золотого» фінішу. «Скали» ж задовольнилися «бронзою», а чернятинці після торішнього чемпіонства посіли друге місце.

ДОРОСЛІ

1

ЮНАКИ

2

Щоправда, й досі на Городенківщині не можуть зрозуміти природу іншої перемоги нинішнього чемпіона – над володарем кубка району Семенівкою. Річ у тім, що в тому поєдинку рашківчани програвали з рахунком 0:2, але на 90-й хвилині семенівчани випустили на заміну гравця, відсутнього в протоколі. А регламент – то закон, а отже, тамтешній КДК присудив перемогу переможеним.

Цікаво, що задовго до фінішу футбольних змагань у районі в соціальній мережі рясніли прогнози місцевих провидців: мовляв, у замін на такий «дарунок» володарів кубка рашківчани, якщо стануть чемпіонами, поступляться їм у фіналі суперкубка. Так і сталося: в матчі Рашків – Семенівка зафіксована нічия, а в серії пенальті перемогли семенівчани. Хоча це – просто збіг обставин.

ДРУГА ЛІГА. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП 
Цьогоріч у другому дивізіоні городенківці вирішили обійтися без традиційної «пульки», а цілком резонно влаштували фінальний етап кращих команд регіональних груп.

3

Беззаперечно малі золоті медалі здобула команда Семаковець, котра довго йшла до цієї перемоги. Варто відзначити і «срібло» Городниці, що раніше теж і не мріяла про призи районних перегонів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: