Футбольні таємниці від білоруських тренерів "Карпат"

21 квітня 18:22
Переглядів: 94
дулуб

За останні кілька місяців у магазині-музеї «Фанат» можна було зустріти майже кожного з футболістів львівського клубу. Останніми гостями, котрі вщент заповнювали зал магазину своїми прихильниками, стали Олександр Гладкий, Дмитро Кльоц, Максим Грисьо та вірний капітан «левів» Ігор Худоб’як.

Розширюючи межі спілкування із вболівальниками, «Карпати» запросили на вже традиційну автограф-сесію гостей, чию роботу важко недооцінити – керманичів головної команди Львова. Зосереджені після обіднього тренування, але з усмішкою на обличчі Олег Дулуб та Юрій Поклад зайняли свої робочі місця та привели маркери до бойової готовності, аби нікого не залишити без бажаного автографу. 

Невимушена атмосфера швидко активізувала, ще кілька хвилин тому сором’язливих прихильників «зелено-білих», а на тренерів «посипалась» ціла купа питань. Тренери не жаліли слів, щирі, відверті відповіді задовольнили цікавість кожного фана, який завітав того вечора до «Фанату».

Білоруським наставникам довелось розкрити і кілька футбольних таємниць. Юрій Поклад поділився секретом як насправді готується команда до західноукраїнського дербі. За словами Юрія Леонідовича, задля того, щоб налаштувати хлопців на бій, зробити їх по-справжньому голодними до перемоги виявилось, що футболістів дійсно не годують. По магазину вмить рознісся гучний сміх, а задоволені тренери продовжили працювати маркером та позувати для сотень селфі. 

Здавалось, питання до наставників «зелено-білих» не мали закінчення. Та і як можна не запитати футбольних гостей, коли за це теж можна отримати квиток на футбол. Фанів цікавило абсолютно все з життя білоруських керманичів. Відтепер, ми знаємо, що взірцем тренера для Олега Дулуба була і є особа Метра футбольної справи – Валерія Васильовича Лобановського.

Не обійшлося і без розіграшу квиточків на найближчу гру з «Волинню». Свій внесок у визначення переможців зробив і Юрій Поклад. Тренер із гордістю вручив трьом гарним дівчатам, які не пропускають жодну масову подію «Карпат», перепустку на недільний матч. При цьому, зазначивши, що вдвічі приємніше працювати, коли у команди є жіноча підтримка.

Відпускати гостей, тим самим завершуючи автограф-сесію, вболівальники вкрай не хотіли. Фінальне спільне фото теж не стало орієнтиром закінчення заходу. Ще довго фанати вже особисто говорили з тренерами та просили черговий автограф і фото на згадку. Відмов не знав ніхто. Тож задоволеними після теплої та щирої зустрічі залишились всі: як тренери та вболівальники, так і самі організатори автограф-сесії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: