Футбольний агент розповів, що в Китаї цікавляться "Карпатами"

24 січня 18:00
Переглядів: 147
Олег Смалійчук

Відомий футбольний менеджер Олег Смалійчук розповів після трансферу футболіста «Карпат» Василя Кравця, що гравцями львівського клубу вже цікавляться в Китаї. Про це спортивний менеджер повідомив в інтерв'ю офіційному сайту львівського клубу.

«Карпати» пробиваються не тільки в Європу. Я знаю, що вже в Китаї цікавляться «Карпатами» і невдовзі можуть звернутися з інвестиційними пропозиціями. Будь-якого інвестора може зацікавити проект, коли вихованці місцевого футболу переходять в європейські чемпіонати. Це все має йти поступово і фінансово обдумано. У «Карпат» є непогані перспективи. Можливо, через два-три роки клубу не треба буде продавати кількох гравців. Можливо, вони продадуть одного, але за 10 мільйонів», - зазначив Олег Смалійчук.

Нагадаємо, 24 січня захисник львівських «Карпат» Василь Кравець підписав контракт з іспанською командою «Луго», яка виступає у другому дивізіоні чемпіонату Іспанії.

Також Олег Смалійчук представляв інтереси інших вихованців львівського клубу під час їхнього переходу в чемпіонат Іспанії: Мар'яна Шведа у «Севільї Атлетіко» та Олексія Гуцуляка у «Вільяреалі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: