Футбольний експерт Мирослав Ступар аналізує результати жеребкування Євро-2012 для України

12 грудня 14:44
Переглядів: 169
Default Image

футбольний експерт «ГК» Мирослав Ступар аналізує результати жеребкування Євро-2012, в якому збірна України отримала своїми суперниками команду Швеції (гра - 11 червня у Києві), Франції (15 червня у Донецьку) й Англії (19 червня у Донецьку).

- Нам випала ще непогана група. От там, де Іспанія та Голландія, було б тяжче. Потрапити у групу з поляками і чехами - теж не думаю, що було б дуже добре.
Однозначно немає слабких команд, які потрапили на чемпіонат Європи. Сила збірних залежатиме від виступів їхніх футболістів у національних чемпіонатах. Тому що часто буває, що на чемпіонаті світу гравці втомлені виступами у клубах. Тому періоду для підготовки фактично немає. І вони просто "з корабля на бал" потрапляють на чемпіонати Європи та чемпіонати світу.

Щодо наших конкурентів, ми їх всіх перемагали - і Францію, і Англію, і Швецію. Як буде через півроку - буде видно з того, в якому стані гравці приїдуть на чемпіонат.
Стосовно нашої команди, вона ще має куди прогресувати і буде це робити. Тому що та молодь, яка грає, безумовно, повинна «прибавити». Дивився я матч "Дніпра" проти "Іллічівця" - таке враження, що "Коноплянка" грає на тренуванні. Так не може і не повинно бути. Але нестабільність молодим притаманна. Мають ще зіграти наші досвідчені футболісти. Тоді буде «вбивчий» тандем. Також важливу роль зіграє харизма Блохіна. Той характер, наполегливість, яку він демонструє, має давати свої плоди.

Щодо жеребкування, першу гру ми граємо зі шведами. Складно сказати, що то буде за команда. Скажу відверто, вони не є претендентами на перше-друге місця в групі. Франція сьогодні не є тією командою, якою була кілька років тому. Тому, якщо брати до уваги, що ми граємо вдома і у нас має бути максимальна мотивація, то у нас буде вдалий виступ і з групи ми вийдемо - це як мінімум.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: