Футбольний клуб Копичинці хоче повернутися у чемпіонат Тернопільщини

19 січня 11:00
Переглядів: 290
Футбол

Футбольний клуб Копичинці має намір заявлятися у цьогорічний чемпіонат Тернопільської області. Колектив налаштований поборотися на нагороди першості за найсильнішими командами. Свій внесок у відродження славних традицій копичинецького футболу зробив народний депутат України Микола Люшняк. Політик  подарував молодій команді комплект футбольної форми, у якій вже навесні гравці вийдуть захищати честь свого міста.

ФК Копичинці кілька років не виступали у головному дивізіоні Тернопілля. Та нове керівництво міста вирішило відновити славні традиції.

— Сьогодні ми наново почали формувати футбольну команду, яка буде представляти наше місто у чемпіонаті Тернопільської області, — розповів міський голова Копичинець Павло Лосик. — Ми маємо власні чудові традиції. Для прикладу, зараз у нас колектив укомплектований виключно вихованцями місцевої школи, яка діє у Копичинцях. Багато наших футболістів виступає в інших міста і грають навіть у другій та першій лігах чемпіонату України. Хоча останні два роки клуб грає у рамках чемпіонату Гусятинського району. Такі тимчасові труднощі були пов’язані з фінансовим аспектом. Та на останній сесії нашої міської ради всі депутати одностайно затвердили програму розвитку фізкультури та спорту, де окремим пунктом включили фінансування футбольної команди у розмірі 100 тисяч гривень. Маємо надію і на підтримку районної влади, адже ми будемо представляти честь не тільки Копиченець, але всієї Гусятинщини.

В останньому чемпіонаті області ФК Копичинці стали чемпіонами не зазнавши жодної поразки. Відрив від найближчого суперника становив аж 23 очки.

— У нас є прекрасний власний стадіон, який має не тільки глядацькі трибуни більше як на тисячу людей, але і роздягальні з душовими. З початком року розпочався тренувальний процес, — додав Павло Лосик

Головний тренер ФК Копичинці Іван Хорощак переконаний, що його підопічні зможуть конкурувати з найсильнішими командами: "У нас завдання одне — виходити і вигравати. Нашими конкурентами будуть колективи з Теребовлі, Заліщик та Бережан. Тобто, лідери футбольної першості області.  Цим складом, який вже у перші числа січня почав тренувальний процес, ми здатні боротися за призові місця.

У свою чергу народний депутат України Микола Люшняк вирішив підтримати ФК Копичинці. У першу чергу він подарував команді комплект нової футбольної форми.

— Цей край славиться своїми футбольними традиціями. Завжди сильні команди були у Коцюбинцях та Копичинцях. Ми повинні підтримувати ці традиції. Адже і люди цього хочуть. На кожен матч місцевої команди збирається щонайменше одна тисяча глядачів, — зауважив Микола Люшняк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: