Футбольний "Кубок Аляски" у Тернополі здобув "Пітсбург"

03 листопада 13:00
Переглядів: 96
Кубок Аляски

«Кубок Аляски» - головний приз, за який боролись сім футбольних дворових команд юнаків віком 14-16 років. Відбулись змагання на універсальному спортивному майданчику, що на вулиці 15 Квітня, 35 у Тернополі. Почався спортивний захід з показового виступу Тернопільського осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака.

У нелегкій боротьбі перемогу та кубки за призові місця  здобули команди: І місце - «Пітсбург» у складі: Тиш Устим, Сум Владислав, Шадюк Максим, Флісак Віталій, Бабюк Олег, Стоколоса Олег; ІІ місце - «ДЮСШ»: Добровольський Максим, Матвієв Юра, Гуменюк Ігор, Кукуруза Вадим, Догенук Владислав, Правдюк Вадим; ІІІ місце - «Банан»: Телесніцький Остап, Войтович Ростислав, Мацієвич Віталій, Плотніков Артур, Кучма Іван, Поврозник Богдан.

Усі команди були нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та солодкими призами. Організатори змагань - працівники КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спільно з партнером Андрієм Газилишиним, керівником ПП «Медіа-Т», в минулому активним спортсменом, який надав кубки переможцям.

Нагадаємо, що такі  турніри за кубки мікрорайонів уже відбулись на «Дружбі» та «Східному».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: