Футбольний сезон стартував на Бережанщині

12 квітня 17:52
Переглядів: 91
Гол

Після кількох нарад з представниками команд було вирішено розпочати футбольний сезон на Бережанщині матчами кубка району. 3 квітня відбулось жеребкування першого етапу Кубка району з футболу, до участі в якому зголосились 13 команд.

За результатами жеребкування, до наступного раунду змагань без участі в матчах першого етапу пройшли ФК Куропатники (минулорічний володар кубка), ФК Лісники (минулорічний фіналіст кубка) та ФК Котів. Решта учасників утворили пари команд, що 6 та 13 квітня посперечаються за право виходу до 1/4 фіналу.

6 квітня в чотирьох населених пунктах району стартував цьогорічний футбольний сезон. Фактично, вбито інтригу в матчах ФК Реал Бережани - ФК Літятин, адже господарі перемогли 7:0 (Ю.Дорош, О.Ширін, Н.Фецак, В.Зозуля (2), С.Бортник (2), та ФК Божиків - ФК Хатки, де гості святкували перемогу 6:0 (І.Гойдич, І.Проць, Б.Кучинський, В.Петровський, Р.Вергун, В.Польовий).

Безкомпромісними та цікавими мають бути матчі-відповіді в Курянах, де приймає своїх суперників Підвисоцький Будівельник, та в Лапшині. В Надрічному господарі були сильнішими (3:2 — Т.Мазіковський (2), М.Савчук — М.Цицонь, Н.Гринкевич) за колектив з Підвисокого. ФК Лапшин на виїзді був сильнішим за ФК Потутори (3:2 — О.Борис (2), А.Матвіїв — Н.Луковський, Н.Дмитрів).

В ще одному матчі ФК За Україну зміг на виїзді у Вільхівці здобути мінімальну перемогу (1:0 — Р.Дубляниця).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: