Футбольний Суперкубок Бережанщини знайшов власника

30 квітня 16:27
Переглядів: 96
футбол

27 квітня під егідою Бережанської районної федерації футболу та БРЦФЗН "Спорт для всіх" відбувся матч за Суперкубок району з футболу.

Визначити першого володаря футбольного трофею цього сезону на зелений газон вийшли минулорічний чемпіон — ФК За Україну та володар кубка району сезону 2013 — ФК Куропатники.

 Зі свистком арбітра (а обслуговувала матч наймолодша бригада арбітрів на чолі з Віталієм Буняком) про початок матчу територіальною перевагою заволоділи футболісти команди За Україну, які, хоча й нечасто, але завдавали клопотів захисним редутам куропатницької команди. А, як відомо, хто стукає, тому й відкривають. Тому й закономірним виглядало перше взяття воріт ФК Куропатники: пройшовши флангом, влучно пробив по воротах Володимир Ваврикович — 1:0 на користь ФК За україну.

Але не цьому футболісту довелось стати героєм матчу. Ще до перерви хлопці з Куропатник "горіли" 3:0 — двічі в їх воротах залишив автограф юний Денис Мострянський, спочатку вдало зігравши на добиванні після свого ж прицільного удару, а потім здійснивши сольний слаломний прохід.

На другий тайм Куропатники вийшли повністю сконцентрованими й налаштованими на відновлення рівноваги. Але цього дня примхлива футбольна фортуна була до них зовсім не прихильною. Найкращим доказом цього є змарнований момент нападником цієї команди Володимиром Вовком, який примудрився  не забити в ситуації, коли, здавалось, м’ячу вже нікуди діватись.

Як наслідок, спрацювало давнє футбольне правило: не забиваєш ти — отримуй м’яч у власні ворота. І знову нечисленних фанатів минулорічного чемпіона потішив влучним пострілом Денис Мострянський.

Все, на що спромоглися куропатницькі майстри шкіряної кулі, — гол престижу. Але цей забитий м’яч став окрасою матчу: метрів з 20-ти Андрій Джуровський у фірмовому стилі Мессі перекинув стінку суперника й зняв павутину з верхнього кута воріт, які захищав Тарас Дзюб.

Команду-фіналіста нагородив голова Федерації футболу Бережанщини Нестор Колодка малим кубком та грамотою..

Переможця Суперкубка нагородив великим кубком та грамотою заступник міського голови Бережан Ігор Гуль.

Хочеться сподіватись, що і матчі чемпіонату, старт якого заплановано на 4 травня, відбуватимуться в такій же цікавій, безкомпромісній та атакувальній манері.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: