Футзал новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Футзал

"Кубок Лева": перше місце здобула білоруська "АлНікСталь", друге - львівська "Енергія-ТЕТ"

Переглядів: 104
25 травня визначились переможці та призери турніру з футзалу “Кубок Лева” серед ветеранів “45+”, який
Футзал

Літні чемпіонати Львова з футзалу: гранд-ліга на низькому старті

Переглядів: 88
У суботу, 26 травня, стартує чемпіонат з міні-футболу у найвищому місцевому дивізіоні – Гранд-лізі Львова. Престижні змагання відбуватимуться під
ураган

Керівництво НФК "Ураган" підсумувало сезон 2017-2018

Переглядів: 142
У вівторок, 22 травня, в офісі НФК "Ураган" відбулась прес-конференція, на якій підсумками сезону 2017/2018, а також орієнтирами на майбутній поділилися президент
Фаренюк

Артем Фаренюк – другий новачок "Урагану"

Переглядів: 120
Івано-франківський клуб продовжує шукати підсилення. Як стало відомо futsalua.org, «Ураган» підписав другого новачка, яким став найкращий бомбардир рівненського «Кардиналу-Рівне» Артем
енергія

Кубок України та "срібні" медалі: енергетики отримали заслужені нагороди

Переглядів: 84
Урочистий захід з нагоди здобуття львівською «Енергією» «срібла» Чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги
Радевич

Найкращі в Екстра-лізі сезону 2017/18 за версією журналістів

Переглядів: 71
Сайт futsalua.org визначив найкращих футзаліста і тренера країни минулого сезону. Ними стали гравець збірної Грузії, чемпіон України у складі херсонського
Футзал

Турнір серед ветеранів 45+ "Кубок Лева" відбудеться 24-25 травня у Львові

Переглядів: 74
Турнір з футзалу “Кубок Лева”  серед ветеранів “45+” відбудеться у Львові 24-26 травня. Організовує змагання Спортивний
Ураган локомотив

"Ураган" візьме участь у міжнародному турнірі Futsal Masters

28 серпня-1 вересня у польському місті Ополе пройде представницький міжнародний турнір «Futsal Masters». Цей турнір проводиться вже вчетверте і