Футзал новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Валерій ЛЕГЧАНОВ

"Енергія" - "Сокіл" - 4:5 Післямова

Переглядів: 287
Чемпіона"Енергія" Львів - "Сокіл" Хмельницький -4:5 Післямова (Р.Ковальчик, В.Легчанов) .
Петро Шотурма

"Ураган" переміг "ХІТ" у третьому матчі плей-офф

Програму третіх поєдинків чвертьфінальної серії закрив матч в Івано-Франківську. Цікаво, чи згадували старожили «Урагану» Роман Кіндратів та Андрій Сімка
енергія сокіл тригубець

"Енергія" - "Сокіл" 4:5. Футзальний трилер завершився на користь хмельничан

Переглядів: 108
Львівська “Енергія” поступилась хмельницькому “Соколу” у додатковий час з рахунком 4:5 у третьому чвертьфінальному матчі
Футзал

"Фенікс-Стефано" виборов Кубок Бізнес-ліги Львівщини з футзалу

Переглядів: 135
25 березня у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) матчем за кубок офіційно завершився сезон в обласній Бізнес-лізі.  Символічно,
Ураган

"Ураган" - "ХІТ": анонс третього матчу плей-офф

17:00 "Ураган" (Івано-Франківськ) - "ХІТ" (Київ)Арбітри: Динник (Харків), Сидорук (Вінниця), Швець (Харків). Спостерігач арбітражу: Дребужан (Мукачево)Рахунок
Шотурма

Збірна України - на 5-му місці в офіційному рейтингу УЄФА

УЄФА оновив офіційний рейтинг національних футзальних збірних, який враховує підсумки нещодавнього чемпіонату Європи у Словенії. Відзначимо, що на відміну
ураган

Дублери "драконів" зазнали другої поспіль домашньої поразки

З 21 по 25 березня у чемпіонаті України серед команд Першої ліги були зіграні поєдинки 1-го та 2-го турів фінального етапу. З чотирьох запланованих
легчанов

"Сокіл" - "Енергія" 2:3. Післямова

Переглядів: 106
Наставники львівської "Енергії" та хмельницького "Сокола" прокоментували другий чвертьфінальний поєдинок плей-оф, який завершився перемогою енергетиків з рахунком 3:2.
Максим Павленко

"ХІТ" – "Ураган" – 5:4. Післямова

По завершенню двох київських матчів у чвертьфінальній серії до трьох перемог наставники обох команд Олег Лук'яненко і Максим Павленко поділилися своїми враженнями
Радевич

"Сокіл" – "Енергія" 2:3 - відео голів

Переглядів: 175
“Сокіл” (Хмельницький) – “Енергія” (Львів) — 2:3 (перший тайм — 1:1; основний час — 2:2) Рахунок у серії — 0:2 Голи: Щербань