Евгений Юнаков: "Думаю, мы не проиграем "Тайму" точно"

Без малого два месяца оставался вне игры защитник "горняков" Евгений Юнаков. Эпидемия травм, которая постигла "Шахтер" в конце сезона не могла не отразиться на турнирных
Футзал

Матчі плей-офф чемпіонату України з футзалу перенесено

Переглядів: 33
Півфінальні матчі плей-офф між «Єнакієвцем» та «Енергією», а також між «Локомотивом» та «Ураганом» перенесено на

Юрій КОБЗАР: "Команда припускається невимушених помилок, бо переоцінює себе"

Переглядів: 246
Напередодні донбаського поєдинку "Енергії" на запитання клубної прес-служби відповів головний тренер "Єнакієвця" Юрій Кобзар. - Які новини

Сергій ЗАДОРОЖНИЙ: «Позитивні зміни відчули у другому колі»

Переглядів: 264
На майданчику цей гравець «Енергії» швидкий, ударний, позиційно грамотний. У вирішальний момент може взяти ініціативу на себе і провести голи-красені.

Кондратюк: Головне, правильні висновки зробити

Переглядів: 227
Гравець «Тайму» Олександр Кондратюк про матчі із «Локомотивом», важкий сезон для «Тайму» та гру із «Шахтарем».

"ТВД" (Львів) 4:1 "ПФС" (Севастополь)

Переглядів: 289
Звіт про перебіг матчу sport.ua.

«Тайм» таки зупинив «Локомотив»

Переглядів: 243
В 28-му турі «Тайм» удома зіграв із «Локомотивом». Харків’яни підтвердили не випадковість нічиї у попередньому турі із тими же «таймівцями».

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЕНЕРГІЯ (Львів) - 1:1 (1:1) + ВІДЕО

Переглядів: 330
Чемпіонат України. Вища ліга. 28 тур. За 1-6 місця. Ключовий поєдинок сусідів по турнірній таблиці переможця так і не виявив. Гра на результат принесла "Енергії" бажану

"Енергія" забила гол "Урагану" з порушенням правил + ВІДЕО

Переглядів: 274
Експертиза Sport.ua. Введення м'яча з ауту головою - порушення "Правил гри у футзал"  Нестандартний епізод стався в матчі 28 туру чемпіонату країни з футзалу "Ураган" (Івано-Франківськ)

Ураган 1:1 Енергія - кому нічия, а кому ... перемога

Переглядів: 303
Львівська футзальна «Енергія» у національному чемпіонаті зробила ще один крок до бронзових медалей. Команда Миколи Сича добилася для себе прийнятного результату