Футзал новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Четверта поразка "Урагану" в сезоні. Цього разу у Харкові від "Локомотива"

Невдало склався матч у Харкові для франківського «Урагану». Пропустивши гол за чотири хвилини до фінальної сирени, підопічні Гупаленка

«ЛТК» - «Энергия-Тайм» - 1:1. Роковой город Станислава Гончаренко (+Видео голов)

Переглядів: 443
Матч 19-го тура. «ЛТК» - «Энергия-Тайм» (Львов) 1:1 (1:1)18 марта, 2011. 12:00. Луганск, спорткомплекс «Старт»,

«ЛТК» - «Енергія-Тайм». Прев'ю

Переглядів: 319
Дочекалися! У п’ятницю, 18 березня, львівська футзальна «Енергія-Тайм» після тривалої ігрової «засухи» зіграє офіційний поєдинок.

Головний тренер "Енергія-Тайм" Станіслав Гончаренко вибачається перед президентом харківського "Локомотива"

Переглядів: 503
Головний тренер львівської футзальної команди "Енергія-Тайм" Станіслав Гончаренко вибачається перед президентом

Чемпіонат Івано-Франківської області: залишилось розіграти Суперкубок

На вихідних відбулися матчі заключних турів в другій лізі обласного чемпіонату. Основна інтрига засереджувалася в боротьбі за третю сходинку в

Ільдар Макаєв: "Угорці не хотіли мене та Сергія Чепорнюка залишати, тому почали шукати різні причини, аби ми поїхали додому"

Переглядів: 291
Один із героїв Кубка України у складі львівської «Енергії-Тайму» Ільдар Макаєв

«Ураган» змітає «Моноліт»

Чергову впевнену перемогу у чемпіонаті української міні-футбольної вищої ліги здобув івано-франківський «Ураган». Удома підопічні Сергія Гупаленка каменя на камені не залишили від

Чотири талісмани Біро Жаде

Майже півроку у складі івано-франківського «Урагану» виступає бразилець з азербайджанським паспортом – Нільсон Дос Сантос Машаду (Біро Жаде).

Олександр Кондратюк: «Не дуже подобається дивитися футзал зі сторони»

Переглядів: 490
Поки в чемпіонаті України виникла невелика пауза, у тренування  команди “Енергія-Тайм” після операції на коліні влився Олександр

Микола СИЧ: «Тішить повернення Кондратюка»

Переглядів: 420
18 березня львівська «Енергія-Тайм» після тривалої перерви зіграє календарний матч проти луганської «ЛТК». Про підготовку львівської команди до цього