Футзал новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Євген РОГАЧОВ: «Вірю, що футзал стане популярнішим»

Переглядів: 247
Гравець національної збірної України та лідер львівської футзальної «Енергії» Євген Рогачов розповів про теперішній чемпіонат, майбутній сезон та особисте

Кардинал – ТВД – 1:2. Одна хвилина вирішила все

Переглядів: 202
Обидві команди добре знають одна одну, адже за сезон проводять чимало товариських поєдинків. Тільки якась пауза у чемпіонаті, як «Кардинал» з «ТВД»,

"Кардинал" – ТВД. Анонс

Переглядів: 262
Во второй раз на втором этапе львовскому ТВД предстоит играть спаренные матчи, встречаясь с одним и тем же соперником два дня подряд. На минувшей неделе команда Романа Ковальчика уже играла в
україна

Молодіжна збірна поступилася полякам у першому матчі

Підопічні Романа Ковальчика програли перший з двох товариських матчів з національною збірною Польші. Подробиці матчу очікуйте у найближчий час. Польша - Україна

"Локомотив" Харків - "Ураган" Івано-Франківськ - 4:1 (2:0) + ВІДЕО

Переглядів: 303
Чемпіонат України. Вища ліга. 29 тур. За 1-6 місця. НЕЩАСЛИВІ "УРАГАНІВСЬКІ" ЧЕТВІРКИ: четвертий матч, чотири голи, четверте місце Харківський "Локомотив" у

«Енергія» - бронзовий призер. Без п’яти хвилин…

Переглядів: 217
Виїзна перемога львівської «Енергії» над «Єнакієвцем» (7:5) та поразка івано-франківського «Урагана» від «Локомотива» (1:4)

"Тайму" до чемпіонства - 3 очки!

Переглядів: 223
Сьогодні «Тайм» у Донецьку зіграв із «Шахтарем». На відміну від трьох попередніх зустрічей цих команд, «гірники» склали гідну конкуренцію супернику.

"Шахтар" 1:1 "Тайм" Анонс. Битва лідерів!

Переглядів: 248
29-й тур футзального чемпіонату завершується в Донецьку однозначно центральним матчем. Якою б не була вагомою перевага «Тайму» в трьох останніх очних матчах

МФК "Локомотив" 4:1 "Ураган". Анонс та текстова трансляція.

Переглядів: 293
Говорити про те, що після трьох поразок у сезоні від "Урагану" гравці "Локомотива" вийдуть на майданчик сповненими бажання виграти хоча

МФК "Кардинал" 1:0 МФК "Моноліт"

Переглядів: 325
МФК "Кардинал" львів у матчі 29 туру Чемпіонату України з футзалу переміг МФК "Моноліт" Харків з рахунком 1:0 Деталі розвитку подій на майданчику можна дізнатись з онлайн трансляції