"Кардинал-Рівне" - "ТВД" - 3:1. Перемога прийшла до того, хто більше її бажав

Переглядів: 329
Як ми і передбачали в анонсі, гра між МФК «Кардинал-Рівне» і «ТВД» була в психологічному плані досить важкою. Ніхто

Михайло Романов: «Матчі у Бразилії – колосальний досвід»

Переглядів: 293
Збірна України з футзалу повернулася з Бразилії, де провела два товариські поєдинки з місцевими кудесниками малого м’яча. Результат для синьо-жовтих хоч

Плей-офф за 5-8 місця. "Кардинал-Рівне" – "ТВД". Прев'ю

Переглядів: 266
Кому перемога важливіше!? Обидві команди – МФК «Кардинал-Рівне» і «ТВД» – були не проти зазіхнути на призові місця, проте

Михайло Романов: "До матчів півфіналу чемпіонату мав би відновитися…"

Переглядів: 337
Гравець «Енергії-Тайму» Михайло Романов перед вильотом в Бразилію відповів на питання клубної прес-служби. - Михайле, з яким настроєм

Станіслав Гончаренко: "Такого ніде не зустрінеш і не побачиш"

Переглядів: 408
Головний тренер «Енергії-Тайму» Станіслав Гончаренко прокоментував вимушену паузу в чемпіонаті, пов’язану із спарингами національної

"Ураган" - "ТВД" - 5:2. Слова після матчу

Переглядів: 357
Леонід МАКОВСЬКИЙ, головний тренер "ТВД": - По-перше, я хотів би привітати команду "Ураган" з виходом до півфіналу. А що стосується виступу моєї команди, то сьогодні дійсно був

Геннадий Лисенчук определил состав сборной Украины на матчи против Бразилии

Переглядів: 1074
Главный тренер сборной Украины Геннадий Лисенчук назвал предварительный состав сборной в двух товарищеских матчах со сборной Бразилии. Матчи

Владислав Лисенко: "Добре, що цей жах закінчився"

Переглядів: 702
Воротар «Енергії-Тайму» Владислав Лисенко про перемогу своєї команди над ПФС (5:1). Станіслав Гончаренко пояснював чому ти із перших хвилин вийшов на майданчик,

"Ураган" - "ТВД" - 5:2. Івано-франківська команда в п'ятій грі здобуває путівку в півфінал. Звіт

Переглядів: 318
Остання гра серії розпочалася феєрично. Цвєлих на другій хвилині після дуже хорошого пасу від Чепорнюка витримав паузу

Леонід МАКОВСЬКИЙ: «Ми будемо битися до останнього»

Переглядів: 267
«Ураган» - «ТВД» - 5:1. Післяматчеві коментарі головних тренерів обох команд Леонід МАКОВСЬКИЙ, головний тренер ТВД: - На мою думку «Ураган»