Футзал новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Роман КОВАЛЬЧИК: «Енергія» і «Тайм» змагатимуться за чемпіонство

Переглядів: 176
Головний тренер «Енергії» Микола Сич після перемоги своєї команди над «ТВД» (4:2) поділився враженнями від матчу.Перші 10 хвилин

Львівське футзальне дербі за "Енергією". Погоня за чемпіонством почалася...

Переглядів: 390
Львівська футзальна "Енергія" вдало стартувала у новому футзальному чемпіонаті. "Енергетики" у першому турі обіграли своїх земляків з "ТВД"

"Кардинал-Рівне" - "Ураган" - 4:0. Щастя не в грошах, а в Дєнюжкіну

Рівненські вболівальники з нетерпінням очікували першого поєдинку своєї команди. І це не дивно, адже місцевий клуб знову повернувся до вищої ліги. Близько

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Лисенчук - шкідник"

Переглядів: 302
Головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко про демарш житомирського «Контингенту». "Ця подія є яскравою характеристикою організації та працездатності

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "В кадровому плані “Тайм” трішки погіршився"

Переглядів: 255
Цієї суботи, 4 вересня, починається новий чемпіонат України з футзалу серед команд вищої ліги. Напередодні початку чемпіонату головні тренери львівських

«Енергія» може поборотися за чемпіонство, - головний тренер «ТВД»

Переглядів: 207
Головний тренер «ТВД» Роман Ковальчик у розмові з прес-службою «Енергії» розповів про своє бачення гри першого туру нового чемпіонату

Фоторепортаж з матчу "Ураган" - "Тайм" - 2:3

Переглядів: 245
Для обидвох суперників матч в Івано-Франківську на новому паркеті Коледжу фізвиховання був останньою перевіркою сил перед стартом футзального сезону. Приємно, що на товариську

Тайм - остання проба сил закінчилася перемогою

Переглядів: 195
В Івано-Франківську «Тайм» у товариському матчі обіграв з рахунком 3:2 тамтешній «Ураган». Після першого тайму рахунок був 1:1.

Микола СИЧ: "Передсезонну програму виконано!"

Переглядів: 197
Головний тренер львівської «Енергії» Микола Сич за тиждень до старту нового футзального чемпіонату розповів про "Кубок Донбасу", а також про готовність "Енергії"

Михайло РОМАНОВ забиває за студентську збірну України

На студентському чемпіонаті світу футзалу, що триває у сербському місті Нові-Сад, збірна України пробивалася до чвертьфіналу. У першому матчі українці доволі впевнено