Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Максим ПАВЛЮК: "Ураган" - домашня команда"

Переглядів: 263
Три голи "ураганівця" Максима Павлюка в матчах з усіма призерами чемпіонату України - "Таймом", "Шахтарем" та "Енергією" вийшли досить ефектними. Але найкращий м'яч за підсумками

"Єнакієвець" - "Ураган". Післямова

Переглядів: 204
Після гри з "Єнакієвцем" ми поспілкувалися з головним тренером "Урагану" Сергієм Гупаленком про суботній матч та про подальші перспективи івано-франківської команди.

СК "Єнакієвець" 4:3 МФК "Ураган"

Переглядів: 289
Господарі майданчика з перших секунд матчу перехопили ініціативу і за хвилину тричі могли відкрити рахунок, але три рази на шляху м'яча ставали захисники воротар Урагану.
україна

Молодіжна збірна поступилася полякам у першому матчі

Підопічні Романа Ковальчика програли перший з двох товариських матчів з національною збірною Польші. Подробиці матчу очікуйте у найближчий час. Польша - Україна

"Локомотив" Харків - "Ураган" Івано-Франківськ - 4:1 (2:0) + ВІДЕО

Переглядів: 294
Чемпіонат України. Вища ліга. 29 тур. За 1-6 місця. НЕЩАСЛИВІ "УРАГАНІВСЬКІ" ЧЕТВІРКИ: четвертий матч, чотири голи, четверте місце Харківський "Локомотив" у

МФК "Локомотив" 4:1 "Ураган". Анонс та текстова трансляція.

Переглядів: 285
Говорити про те, що після трьох поразок у сезоні від "Урагану" гравці "Локомотива" вийдуть на майданчик сповненими бажання виграти хоча

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЕНЕРГІЯ (Львів) - 1:1 (1:1) + ВІДЕО

Переглядів: 330
Чемпіонат України. Вища ліга. 28 тур. За 1-6 місця. Ключовий поєдинок сусідів по турнірній таблиці переможця так і не виявив. Гра на результат принесла "Енергії" бажану

"Енергія" забила гол "Урагану" з порушенням правил + ВІДЕО

Переглядів: 274
Експертиза Sport.ua. Введення м'яча з ауту головою - порушення "Правил гри у футзал"  Нестандартний епізод стався в матчі 28 туру чемпіонату країни з футзалу "Ураган" (Івано-Франківськ)

"Ураган" - "Енергія": Післяматчеві коментарі

Переглядів: 265
Микола Сич, головний тренер "Енергії": - Боротьба за "бронзу" після сьогоднішнього матчу ще не завершилась. "Ураган" - не така команда, що складе зброю, тим паче після

ON-LINE відеотрансляція матчу "Ураган" 1:1 "Енергія"

Переглядів: 247
Чемпіонат України. Вища ліга. 28 тур“Ураган” (Івано-Франківськ) - “Енергія” (Львів)2 травня. 17.00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання.