Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Призи для власників абонементів

Власники абонементів отримали приємні подарунки від "Урагану"

Переглядів: 107
Завершальна домашня гра "Урагану" проти луганського ЛТК в рамках чемпіонату Екстра-ліги подарувала чимало приємних сюрпризів. Окрім перемоги улюбленої команди,
extra-liga

Розклад "Фіналу чотирьох"

Переглядів: 334
АМФУ визачила дати та час проведення фінальних ігор Кубку України сезону 2011-2012 рр.  1 червня 2012 року - перед змагальна прес-конференція (офіційна нарада).
Ураган - Лтк

"Ураган" - ЛТК - 2:1. Відео кращих моментів матчу

Переглядів: 178
"Ураган" (Івано-Франківськ) - ЛТК (Луганськ) - 2:1 (1:1) 19 травня. 13:30. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 1000 глядачів. Арбітри: Гора, Кравцов (обидва - Київ).

"Ураган" - "ЛТК" - 2:1. Ураган бронзовий призер Екстра-Ліги!

Переглядів: 138
Для "Урагану" поєдинок із ЛТК став заключним у Екстра-лізі цього сезону. У останньому турі франківці мали б зустрічатись із харківським "Монолітом",
yaryy

Роман ЯРИЙ: «Ураган» повинен перемогти в Кубку України»

Переглядів: 128
Після піврічної перерви Роман ЯРИЙ дуже корисно для франківської команди повернувся на майданчик В єдиній чвертьфінальній парі двох клубів Екстра-ліги «Ураган»
КУБОК ОЛЕКСАНДРА БУБЕНА

Шкільний турнір з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" - фото з церемонії нагородження

Переглядів: 453
28 шкільних колективів - кращих футзальних команд нашого міста пройшли складний, тернистий шлях із моментами
Жеребкування

"Фіналу Чотирьох" кубка України з футзалу - фото з жеребкування.

Переглядів: 193
У понеділок, 7 травня, в офісі НФК "Ураган" відбулося жеребкування "Фіналу чотирьох" Кубка України з футзалу. Своїх суперників
Ураган Кардинал

"Ураган" - "Кардинал-Рівне" - 5:2 відео голів та огляд матчу

Переглядів: 174
Кубок України. 1/4 фіналу. Перший матч. "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "КАРДИНАЛ-РІВНЕ" (Рівне) - 5:2 (3:1)Голи: Сержао (5), Ярий (13, 38), Аветисян (14),

"Ураган" - "Кардинал-Рівне" не перемогти в чемпіонаті - не значить не перемогти в кубку

Переглядів: 147
Коли стали відомі всі чвертьфіналісти Кубка України, то їх умовно можна було розбити на дві групи - представники Екстра-ліги і
uragan

"Ураган" не зміг достроково забезпечити собі бронзові медалі

Переглядів: 172
Івано-Франківський "Ураган" не зміг достроково забезпечити собі бронзові медалі футзальної Екстраліги, програвши сьогодні у рідних стінах "Єнакіївцю" 1:3.