Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Сергій ГУПАЛЕНКО: "Организаційні негаразди - катастрофа і бардак"

Переглядів: 219
Після заключного матчу футзального сезону 2009-2010, який відбувся у Донецьку, івано-франківський "Ураган" поспішали на потяг, щоб пошвидше дістатися

«Шахтар» 1:4 (0:3) «Ураган» Івано-Франківськ

Переглядів: 235
Донеччани свідомо ускладнили собі життя, відпустивши заздалегідь на батьківщину бразильців Ромаріо, Фумасу і Тіагу. Втім, в яких же тоді якщо не в подібних умовах можна

Травма ЦВЄЛИХ виявилась не надто серйозною

Переглядів: 291
Травма "ураганівця" Валентина Цвєлих, отримана в суботній грі проти львівського "Тайму" виявилась не надто серйозною. Принаймі хірургічного втручання не знадобиться.

"Ураган" - "Тайм". Післяматчева прес-конференція тренерів

Переглядів: 205
Станіслав ГОНЧАРЕНКО, головний тренер "Тайму":- Результат на табло, і ми повинне це прийняти як належне, мабуть, ми на це награли і заслужили. Фактично два м'ячі

"Ураган" - "Тайм" - 3:1. Цвєлих таки забив, а чемпіони програли

Переглядів: 213
Івано-франківський "Ураган" попрощався зі своїми вболівальниками на мажорній ноті. У заключному домашньому матчі цього сезону підопічні Сергія Гупаленка

"Ураган" - "Тайм". Анонс

Переглядів: 203
Чим ближче закінчення чемпіонату, тим частіше доводиться про майбутні матчі говорити, як про такі, що не мають жодного турнірного значення. І це навіває сумні думки.

Два Романи з "Урагану" - ЯРИЙ та КІНДРАТІВ

Переглядів: 269
Цієї суботи "Ураган" проведе останню домашню гру сезону і по завершенні матчу з "Таймом" попрощається зі своїми вболівальниками. Напередодні поєдинку

"Ураган" - "Єнакієвець" - 4:3. Знову 4:3 на користь господарів, як і п'ять днів тому

Переглядів: 198
Вдруге за останні п'ять «Ураган» та «Єнакієвець» зустрічалися між собою. Вдруге гра завершилась з аналогічним

"Ураган" - "Єнакієвець". Анонс

Переглядів: 210
Відігравши 18 травня у Львові проти "Тайму", єнакіївська команда відразу перебирається в сусідній Івано-Франківськ, де в середу їй чекає поєдинок проти місцевого "Урагану".

Максим ПАВЛЮК: "Ураган" - домашня команда"

Переглядів: 267
Три голи "ураганівця" Максима Павлюка в матчах з усіма призерами чемпіонату України - "Таймом", "Шахтарем" та "Енергією" вийшли досить ефектними. Але найкращий м'яч за підсумками