Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

"Ураган" (Івано-Франківськ) - АРПІ (Донецьк) - 8:0 (2:0)

Переглядів: 339
"Тренування з підвищеною відповідальністю" - інакше цей матч не назвеш. Ще після першого тайму рахунок міг бути принаймні 6:0 чи 8:0 на користь господарів, однак

"Нехай не вщухають барабани, а ми робитимемо результат!"

Переглядів: 392
Переможний матч "Урагану" над рівненським "Кардиналом", як виявилося згодом, став ювілейним для старожила івано-франківського клубу Романа Ярого. Він провів свій

Галичани допомогли розгромити збірну Молдови

Переглядів: 394
У рамках підготовки до відбіркового турніру Євро-2012 національна збірна України провела два товариські матчі зі збірною Молдови. Обидва поєдинки відбулися у Херсоні, де напередодні

Визначились пари чвертьфіналу Кубка України з футзалу

Переглядів: 372
У завершальному поєдинку 1/8 фіналу Кубку України, що відбувся 12 грудня у Донецьку, визначився майбутній суперник "Урагану" у чвертьфіналі розіграшу.

Дебют у збірній України Петро ШОТУРМА відзначив дублем

Переглядів: 403
Свій дебют у складі національної збірної України 18-річний "ураганівець" Петро Шотурма відзначив двома забитими м'ячами. У п'ятницю, 11 грудня, "синьо-жовті" в рамках

Валентин ЦВЄЛИХ: "Наші легіонери поводяться, наче у гостях: скромно, чемно i виважено"

Переглядів: 377
У чемпiонатi Укра ни з футзалу вiдбулися першi матчi другого кола. Найпотужнiшу гру продемонстрував iвано-франкiвський "Ураган".

Петро ШОТУРМА: "Біро Жаде і Сержао добре розмовляють російською, тому зрозумів їх одразу"

Переглядів: 492
Влітку, у своєму першому в кар'єрі інтерв'ю, Петро Шотурма зізнався, що найбільша його мрія - зіграти у національній збірній України.

"Ураган" - "Кардинал-Рівне" - 6:0. Звіт про матч

Переглядів: 438
"Ураган" взяв переконливий реванш за поразку у першому колі від "Кардиналу-Рівного". Причому чотири голи у ворота Дєнюжкіна забили ті гравці у складі івано-франківців,

Сергій ГУПАЛЕНКО: "Вболівайте за нас!"

Переглядів: 337
Виїзною перемогою над "Шахтарем" у Донецьку підопічні Сергія Гупаленка завершили перше коло національного чемпіонату. Івано-франківці втретє поспіль перемогли "гірників" і до екватору

Сергей ГУПАЛЕНКО: "В команде двадцать человек, а толку нет"

Переглядів: 471
Комментарии после первого матча 1/8 Кубка Украины по футзалу между "ЛТК" (Луганск) и "Ураганом" (Ивано-Франковск), который закончился со счетом 5:5. Сергей