Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Третя бомбардирська вершина Валентина ЦВЄЛИХ

Переглядів: 359
Вперше за час виступів в чемпіонатах України "Ураган" забив за сезон понад 100 голів. Ювілейний м'яч провів кращий бомбардир турніру Валентин ЦВЄЛИХ. На його рахунку майже

"Дабл-пенальті". 19-й випуск (відео)

Переглядів: 313
5-6 червня побачив світ черговий випуск міні-футбольної програми "Дабл-пенальті". Проект створений за ініціативи генерального партнера НФК "Ураган" - ВАТ "Прикарпаттяобленерго".

Статистика виступів "Урагану" в чемпіонаті та Кубку України

Переглядів: 216
Чемпіонат України: 4-е місце - 32 матчі; кубок України: 1/4 фіналу - 4 матчівсього - 36 матчів: 20 перемог, 3 нічиї, 13 поразок; різниця м'ячів 125-96 (вдома

"Ураган" звинуватив "Шахтар" у нехтуванні регламенту

Переглядів: 301
Крапку в останній грі цього сезону ще не поставлено. Одразу по завершенні матчу "Шахтар" - "Ураган", що завершився перемогою гостей, івано-франківський клуб подав

Сергій ГУПАЛЕНКО: "Организаційні негаразди - катастрофа і бардак"

Переглядів: 219
Після заключного матчу футзального сезону 2009-2010, який відбувся у Донецьку, івано-франківський "Ураган" поспішали на потяг, щоб пошвидше дістатися

«Шахтар» 1:4 (0:3) «Ураган» Івано-Франківськ

Переглядів: 239
Донеччани свідомо ускладнили собі життя, відпустивши заздалегідь на батьківщину бразильців Ромаріо, Фумасу і Тіагу. Втім, в яких же тоді якщо не в подібних умовах можна

Травма ЦВЄЛИХ виявилась не надто серйозною

Переглядів: 296
Травма "ураганівця" Валентина Цвєлих, отримана в суботній грі проти львівського "Тайму" виявилась не надто серйозною. Принаймі хірургічного втручання не знадобиться.

"Ураган" - "Тайм". Післяматчева прес-конференція тренерів

Переглядів: 212
Станіслав ГОНЧАРЕНКО, головний тренер "Тайму":- Результат на табло, і ми повинне це прийняти як належне, мабуть, ми на це награли і заслужили. Фактично два м'ячі

"Ураган" - "Тайм" - 3:1. Цвєлих таки забив, а чемпіони програли

Івано-франківський "Ураган" попрощався зі своїми вболівальниками на мажорній ноті. У заключному домашньому матчі цього сезону підопічні Сергія Гупаленка

"Ураган" - "Тайм". Анонс

Переглядів: 208
Чим ближче закінчення чемпіонату, тим частіше доводиться про майбутні матчі говорити, як про такі, що не мають жодного турнірного значення. І це навіває сумні думки.