Футзал новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Підсумки сезону: "Ураган" довів, що доля любить наполегливих!

Переглядів: 338
Тільки з сьомої спроби прикарпатський "Ураган" вперше в історії став призером національного чемпіонату і відразу окупував чемпіонський Олімп, а

"Ураган" дебютуватиме в Кубку УЄФА з основного раунду

Переглядів: 439
УЄФА опублікував офіційний рейтинг клубів, які братимуть участь в Кубку УЄФА з футзалу сезону 2011-2012 рр..Чинний чемпіон України "Ураган" знаходиться на 16-му місці

Сергій ГУПАЛЕНКО: "Нехай хлопці краще вип'ють своє під час відпустки…"

Переглядів: 402
Напрочуд гучно відсвяткували чемпіонство гравці івано-франківського "Урагану", які вперше в історії приміряли золоті медалі чемпіонату України з

«Ураган» залишило шість гравців

Переглядів: 314
Гучно відсвяткувавши здобуття чемпіонського титулу, НФК «Ураган» повернувся до звичного робочого ритму. Вчора з’явилася перша інформація про зміни в складі команди.

Фантастичний Сержао. Всі голи кращого бомбардира чемпіонату України

Переглядів: 1067
Бразильський легіонер "Урагану" Сержао став кращим бомбардиром чемпіонату України, допомігши івано-франківській команді завоювати "золоті" нагороди.

Кирило ЦИПУН: "Ми півгодини їздили на... даху автобуса, тримаючи кубок у руках і співаючи пісень"

Переглядів: 281
Український футзал отримав нового чемпіона. Уперше в історії івано-франківський "Ураган" здобув звання чемпіона України. У

Роман КІНДРАТІВ: "Зголивши бороди, помолоділи на 15 років"

Переглядів: 289
Івано-франківський "Ураган" у "золотому фіналі" п'ятого матчу поклав на лопатки львівську "Енергію-Тайм" і вперше у своїй історії став чемпіоном України.

Сергій ГУПАЛЕНКО "Наші хлопці поруч з бразильцями ростуть і тактично, і технічно, і емоційно"

Переглядів: 436
Івано-франківський "Ураган" в драматичній фінальній серії з п'яти матчів вперше завоював звання чемпіона України з футзалу.

Валентин ЦВЄЛИХ: "Шанси все одно п'ятдесят на п'ятдесят"

Переглядів: 279
Івано-Франківський "Ураган" зробив вагому заявку на те, щоб уперше в історії вибороти звання чемпіона України з футзалу. У фінальній серії підопічні Сергія Гупаленка

"Ураган" перемагає "Енергію-Тайм" у серії післяматчевих пенальті 8:6. Та веде у фінальній серії вже 2:0

Переглядів: 522
Не менш цікавим та захопливим вийшов і другий фінальний матч між івано-франківським «Ураганом» та львівською