Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Львівський футзальний клуб "Динамо" виступатиме у вищій лізі

Переглядів: 262
Львівський футзальний клуб "Динамо" став переможцем першої ліги чемпіонату України. У вирішальному матчі галичани перемогли донецьку команду "АРПІ" з рахунком

"Енергія" (Львів) - "Єнакієвець" (Єнакієве) - 3:1 (Фоторепортаж)

Переглядів: 266
фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА, "Галичина спортивна".

"Енергія" (Львів) - "Єнакієвець" (Єнакієве) - 3:1

Переглядів: 186
26 квітня. львів. Палац спорту "Галичина". 12:00Арбітри: Г. Гора, С. Гроховецький (обидва – Київ)Голи: 1:0 Задорожний (1 хв.)1:1 Хурсов (3 хв.)2:1 Тригубець (21

„Тайм” втрачає очки у Харкові

Переглядів: 190
Сьогодні в матчі 27-го туру чемпіонату України львівський «Тайм» у Харкові зіграв внічию із тамтешнім «Локомотивом» - 2:2. Відштовхуючись від уже зіграних матчів

«ПФС» (Севастополь) - «Кардинал» (Львов) - 1:0

Переглядів: 254
Севастопольский «ПФС» таки обыграл «Кардинал». Таки взял реванш. Да, это конечно не те 6:2 или 5:2, что зафиксировали на табло и в протоколах победу

"Тайм" - "Ураган" - 7:2 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Переглядів: 284
фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА "Галичина спортивна".

"Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео)

Переглядів: 227
"Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). "Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). "Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). "Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). 0:1.Сімка   1:1.

Львівський «Тайм» розгромив івано-франківський «Ураган»

Переглядів: 223
Львівський футзальний «Тайм» у 26-му турі чемпіонату України з футзалу удома розгромив івано-франківський «Ураган». Багатим на гольові

Оновлений календар матчів другого етапу чемпіонату України з футзалу

Переглядів: 387
Після того, як минулої п'ятниці з'явилася офіційна інформація, що стосується припинення участі у чемпіонаті двох клубів вищої ліги - львівського ТВД

"Енергія" - "Тайм" - 4:3 (Фоторепортаж)