Станіслав ГОНЧАРЕНКО: «Керівник АМФУ гальмує розвиток футзалу»

Переглядів: 350
Теперішня ситуація у нашому міні-футболі заставляє задуматись не тільки пересічного вболівальника цього виду спорту. Наші клуби, скеровуючись на бездіяльність

Максим Павленко: “Футзал повинен вийти на телеекрани”

Переглядів: 405
В останньому матчі чемпіонату України “Енергія-Тайм” розгромила харківський “Моноліт” – 5:0. Один із голів у ворота харків’ян

Олександр СТЕФАНКІВ: “Треба ставити питання про якісні зміни”

Переглядів: 403
З футзальної карти України впродовж кількох попередніх років зникло чимало клубів. Останні живі приклади — «Будівел», «Тайм»,

Станіслав Гончаренко: "Краще перемогти 5:0, ніж 10:4"

Переглядів: 430
Станіслав Гончаренко, головний тренер «Енергії-Тайму»-Над якістю гри потрібно ще працювати. Мені не дуже сподобалися наші дії в обороні у першому таймі.

«Енергія-Тайм» – «Моноліт» – 5:0, Або крихкий «Моноліт»

Переглядів: 514
Відновилися матчі у чемпіонаті України з фут залу серед команд вищої ліги. львівська «Енергія-Тайм» без над зусиль перемогла харківський «Моноліт».

Завтра «Енергія-Тайм» - «Моноліт». Прев'ю

Переглядів: 329
Після тривалої перерви у національному чемпіонаті наша першість таки продовжується. Новоспечений володар національного Кубка львівська команда «Енергія-Тайм» зіграє

Володимиру ФЕЛИШИНУ - 42!

Переглядів: 315
Прийміть найсердечніші вітання із днем народження! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчої наснаги та терпіння, здійснення усіх мрій та сподівань, успіхів

Євген Рогачов: "Наш виступ нікого не потішив"

Переглядів: 337
Гравець львівської команди "Енергія-Тайм" та збірної України Євген Рогачов (на фото справа) розповів про турнір в Азербайджані, на якому наша збірна посіла друге місце.

Україна - Азербайджан - 0:3 (+Фоторепортаж)

Переглядів: 367
Збірна України з футзалу посіла друге місце на міжнародному турнірі в столиці Азербайджану Баку за участю чотирьох команд. У заключному поєдинку команда Геннадія Лисенчука

Почесний президент володаря Кубка України з футзалу на рік позбавлений права працювати у футзалі