Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

“Шахтар” перемагає “Енергію”, а “Тайм” розбиває ПФС “Севастополь”

Переглядів: 286
Сьомий тур міні-футбольного матчу відкрили у Донецьку місцевий “Шахтар” та львівська “Енергія”. “Шахтар” на старті

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Чемпіонат у нас не розвивається, а деградує"

Переглядів: 673
Головний тренер чемпіонів України з футзалу — про деградацію вітчизняного міні–футболу, ціну прийняття Кубка УЄФА та медалі на Говерлі. Цієї

Максим ПАВЛЕНКО: "Завдання перемогти в чемпіонаті і Кубку ніхто не знімав"

Переглядів: 287
Львівський футзальний «Тайм» пройшов груповий етап Кубка УЄФА, що проходив у Львові. Обігравши по черзі кіпрський «Арарат»,

"Тайм" - переможець групового етапу Кубка УЄФА у Львові

Переглядів: 357
У завершальному матчі групового етапу Кубка УЄФА львівський «Тайм» легко розібрався із грецькою «Афіною 90» - 9:3. В останній день групового

Другий день Кубка УЄФА у Львові завершився першим скандалом

Переглядів: 219
У другому матчі групового етапу Кубка УЄФА львівський «Тайм» з рахунком 2:1 обіграв «Орліч» із Боснії та Герцеговини. Гості в справедливості

Олександр СТЕФАНКІВ: «Тайм» і «Шахтар» дещо послабилися, і це вирівняло наш чемпіонат

Переглядів: 198
Львівська футзальна «Енергія» у новому чемпіонаті уже зіграла п’ять матчів і при цьому набрала дванадцять очок.

Перший день групового етапу Кубка УЄФА у Львові (Фоторепортаж)

Переглядів: 272
Вчора у Львові відбулися перші матчі групового етапу Кубка УЄФА з футзалу. «Тайм» - «АГБУ-Арарат» - 5:1 «Тайм»: Іваняк

В перший день групового етапу Кубка УЄФА у Львові «Тайм» і «Орліч» здобули перемоги

Переглядів: 252
Кіпрська команда гольових моментів мала не багато. Гості господарям створили інші проблеми. Кіпріоти  продемонстрували жорсткий

"Проведення Кубка УЕФА вартуватиме близько 600 тисяч гривень", - президент "Тайму"

Переглядів: 292
Уперше в iсторiї  українського футзалу на наших теренах вiдбудеться Кубок УЕФА, в якому вiзьмуть участь найсильнiшi клуби Європи.

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Переконаний, що "Тайм" готовий до групового етапу Кубка УЄФА"

Переглядів: 414
Головний тренер львівського «Тайму» Станіслав Гончаренко розповів про участь своєї команди в груповому етапі Кубка УЄФА. -