Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Сергій ЗАДОРОЖНИЙ: «Позитивні зміни відчули у другому колі»

Переглядів: 274
На майданчику цей гравець «Енергії» швидкий, ударний, позиційно грамотний. У вирішальний момент може взяти ініціативу на себе і провести голи-красені.

Кондратюк: Головне, правильні висновки зробити

Переглядів: 234
Гравець «Тайму» Олександр Кондратюк про матчі із «Локомотивом», важкий сезон для «Тайму» та гру із «Шахтарем».

"ТВД" (Львів) 4:1 "ПФС" (Севастополь)

Переглядів: 304
Звіт про перебіг матчу sport.ua.

«Тайм» таки зупинив «Локомотив»

Переглядів: 254
В 28-му турі «Тайм» удома зіграв із «Локомотивом». Харків’яни підтвердили не випадковість нічиї у попередньому турі із тими же «таймівцями».

Ураган 1:1 Енергія - кому нічия, а кому ... перемога

Переглядів: 307
Львівська футзальна «Енергія» у національному чемпіонаті зробила ще один крок до бронзових медалей. Команда Миколи Сича добилася для себе прийнятного результату

"Тайм" - "Локомотив" - 4:3 (Фоторепортаж)

Переглядів: 363
фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА, "Галичина спортивна".

Іваняк залишається в строю

Переглядів: 215
Євген Іваняк, хоча і без великих навантажень, але тренується разом з командою. Чи вдасться обійтися без операції і досі не відомо, вирішення цього питання перенесли на пізніше.

"Тайм" – "Локомотив". Анонс

Переглядів: 222
Спустя неделю после очного матча в Харькове «Тайму» и «Локомотиву» снова предстоит выйти на площадку друг против друга, на этот раз во Львове.

Анонс : "Ураган" - "Енергія"

Переглядів: 208
Без думок про нічию.Напередодні недільного матчу треба чітко усвідомити головну річ. Турнірна таблиця виводить недільну нічию для “Енергії” як цілком прийнятний результат.

Головний тренер «Тайму» проаналізував гру в Харкові

Переглядів: 224
Головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко про гру своєї команди із харківським  «Локомотивом» (2:2): «На цій грі позначилися